неділя, 12 червня 2022 р.

Японський архітектор розробить стратегію просторового розвитку Ірпеня
Відомий японський архітектор Хірокі Мацура побував у звільненому від російських військових Ірпені і розробить майстер-план (стратегію просторового розвитку, — ред.) міста.

Про це повідомив голова Інвестиційної ради й колишній мер Ірпеня Володимир Карплюк

Мер Ірпеня Олександр Маркушин обговорив з архітектором відновлення знищеної російськими військами інфраструктури міста та розвитку міста.

Мацура поділився власним баченням сучасного містобудування та першим враженням від міста Ірпінь.

"Я був в 10 містах України. Це найкраще місто, яке я бачив. Для нас, для урбаністів, Ірпінь — це місто мрії. Я зрозумів, чому молоді сім’ї переїжджають сюди", — зазначив архітектор.

Результатом зустрічі стала домовленість про співпрацю і згодом Хірокі Мацура презентує керівництву міста "майстер-план Ірпеня", в якому будуть підкреслені міські особливості.

Довідка: Хірокі Мацура є співзасновником двох компаній: MAXWAN, що займається ландшафтним та міським дизайном та MASA, що спеціалізується на архітектурі та дизайні інтер’єрів. Також Мацура викладає в Академії архітектури Амстердаму, Академії архітектури та містобудування в Роттердамі.
Що відомоУкраїнські військові 28 березня звільнили місто Ірпінь Київської області від російських військ.
Під час російської окупації Ірпеня загинули щонайменше 200 мирних мешканців міста.
За підрахунками експертів та кошторисників, для відновлення знищеного або пошкодженого житлового фонду Ірпеня знадобиться близько 850 мільйонів доларів, а для відновлення знищеної міської інфраструктури близько 150 мільйонів доларів, повідомив мер міста Олександр Маркушин.
5 травня близько 120 архітекторів приїхали в Ірпінь, аби допомогти відбудувати місто. Спеціалісти з різних регіонів України оглянули пошкоджені будівлі Ірпеня Київської області та оцінили рівень руйнувань після бойових дій.
Суспільне.


Немає коментарів: