середа, 9 лютого 2022 р.

«НОВАТОР – Еmotions»
11 лютого у Одеському літературному музеї о 15:00 відбудеться відкриття унікального проекту – «НОВАТОР – Еmotions», що включає виставку «НОВАТОР» живопису та фото робіт талановитих художників Одеси.


У рамках свята гості та мешканці міста зможуть насолодитися експозицією живих та виразистих полотен та продегустувати унікальну серію вин від торгової марки «my Wine» під філігранні звуки фортепіанного виступу відомого педагога Доровських Аріни Борисівни, а також яскравий музичний супровід презентує Заріцький Степан Володимирович.

Зустрічають гостей творці та учасники виставки – художники: Алєксєєнко Олена Сергіївна, Цуцуран Анастасія Анатоліївна, Жакова Ірина Костянтинівна, Колпаков Євгеній Ігнатійович, Ястребов Олександр Віталійович.Захід відбувається за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Гостей пригощає торгова марка «my Wine» Едуарда Городецького.Метою вечора є просування та відкриття нових імен, показ унікальних робіт, більшу частину з яких можна придбати після закінчення виставки «НОВАТОР» (виставка триватиме з 11.02.22 до 01.03.22). Автор проекту, куратор та організатор заходу – журналіст та художник Алєксєєнко О.С.


 

 
Немає коментарів: