субота, 8 січня 2022 р.

СкажиПутіну_НІ на його ультиматум
​​#СкажиПутіну_НІ / SayNOtoPutin – світова акція українців

На жаль, зло не спить на свята. Путін хоче втопити в крові Казахстан, а 10 січня – примусити Україну до капітуляції. Для цього він тримає на нашому кордоні 100-тисячну орду. 9 січня українці по цілому світу вийдуть, щоб звернутися до світових лідерів із закликом сказати «ні» Путіну та його імперській політиці. Компроміси з Путіним призведуть лише до нових війн та жертв. 
9 січня у Києві об 11:30 ми зберемося на Михайлівській площі, щоб заявити позицію українців:

Закликаємо Захід #СкажиПутіну_НІ на його ультиматум.


Диктатор хоче силою відновити СРСР. Це треба зупинити. #УкраїнціЧинитимутьОпір окупантам. Нічого про нас без нас. Не приймемо ультиматумів проти нашої свободи та спільних інтересів союзників.

Україна і Захід #СильнішіРазом


10 січня буде вирішуватися доля України. Вона може бути вирішена без нашої участі. Тому ми маємо вийти і передати своє послання світові. Українці збираються не тільки в Києві. 
В Чикаго, США акція відбудеться о 15:00, місце – Water Tower, Michigan Avenue. 
В Нью-Йорку, США – о 14:00, місце - Union Square Park.

Закликаємо вас на 9 січня організовувати аналогічні акції на місцях:

Надрукуйте або напишіть на аркуші А4, чи більшого формату, два гасла - #SayNOtoPutin #UkrainiansWillResist або (і) українські варіанти #СкажиПутіну_НІ 
#УкраїнціЧинитимутьОпір . 

Домовтеся з друзями та зробіть спільне фото з плакатом. Якщо не виходить ні з ким скоординуватися, можете сфотографуватися і самотужки.

Можете сфотографуватися навіть біля своєї церкви після служби. Це може бути пам’ятна будівля, міська або сільська рада, табличка з назвою міста/села.

Викладіть ваше фото у соцмережах – Фейсбук, Інстаграм Twitter тощо. 
В дописах використовуйте хештеги #SayNOToPutin 
#СкажиПутіну_Ні 
#UkrainiansWillResist 
#УкраїнціЧинитимутьОпір. 
Також пишіть, в якому місті чи селі зроблене фото.

Ваші фото надсилайте в обговоренні події, на нашу електронну скриньку rok.org.ua@gmail.com, або на сторінку Руху Опору Капітуляції. Обов'язково вкажіть, де саме зроблено фото.

Про місце та час акцій у своїх містах повідомляйте в обговорення події.


Ця акція має передати голос всіх українців, тому закликаємо утриматися від партійних прапорів та використовувати лише державні прапори та іншу національну символіку.

В неділю ми маємо вийти та чітко сказати міжнародній спільноті та чинній владі, що компроміси з Путіним - неприпустимі. Ми не приймемо ультиматуми Кремля і те саме закликаємо зробити Захід. Як би не пройшли переговори, українці чинитимуть опір російським окупантам.


Візуалізації: Нікіта Тітов і Андрій Єрмоленко


Немає коментарів: