пʼятниця, 28 січня 2022 р.

Відкритий лист до захисника України
28 січня в Обласній бібліотеці для дітей ім. В.О. Лягіна відбулося урочисте підведення підсумків обласного конкурсу «Відкритий лист до захисника України», ініційованого громадською організацією «Миколаївська обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО» (керівник Віктор Білик) за участі Василя Павлова.
До свята нагородження долучилися учасники з різних куточків Миколаївщини. Паралельно захід транслювався онлайн на платформі ZOOM.

На урочисте підведення підсумків завітали почесні гості:

заступник міського голови Степанець Юрій Борисович,

начальник відділу у Миколаївській області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Закалюжний та директорка міського методичного центру клубної роботи Ірина Лапко.

Прикрасила свято своїм виступом Анна Кожурова з міського палацу культури та урочистих подій. Вона виконала на бандурі три чудові композиції «Ліричний настрій», «Експромт» та «Блюз нічного причалу».

Цьогоріч патріотичний конкурс проводиться вчетверте, географія його учасників значно розширилася. У ньому взяли участь майже 250 учнів із 120-ти учбових закладів міста та області.

 

Роботи оцінювало вельмишановне журі у складі:

Олександр Терещенко – ветеран російсько-української війни, захисник Донецького аеропорту,начальник управління у справах ветеранів, ВПО у Миколаївській міській раді, автор автобіографічних книг;

Геннадій Молчанов – учасник російсько-української війни, художник, письменник, автор книги про війну «Перемир’я»;

Андрій Воробець – учасник російсько-української війни, захисник Донецького аеропорту, автор книги «Заметки на полях войны».

Організатори конкурсу заздалегідь потурбувалися про те, аби кожен із переможців (а ними стали 13 учасників у 3-х різних вікових категоріях) отримали нагороди - дипломи та заохочувальні подарунки.


Переможцями стали (І місця):


Вікова група від 6 до 12 років:

Ковальчук Олександр, ЗОШ №46

м.Миколаїв

Вікова група від 12 до 16 років:

І місце

Котович Віолета, Великомечетнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вікова група від 16 років:

І місце розділили:

Нагорна Дар'я, Возсіятський ліцей,

Данілова Анна, Миколаївське вище професійне училище

технології та дизайну.

Під час церемонії нагородження переможці зачитали уривки зі своїх листів, адресованих захисникам України.Немає коментарів: