четвер, 2 грудня 2021 р.

Запрошуємо на онлайн Цифрову антикорупційну конференцію

Вже 7 грудня 2021 року відбудеться масштабна подія у світі діджитал-інструментів: Цифрова антикорупційна конференція (ЦАКК). Вона має на меті допомогти громадянському суспільству, яке бореться з корупцією у регіоні Центрально-Східної Європи (і зокрема в Україні), розширити власну професійну мережу з представниками ІТ-сектору для спільних проєктів.


Запрошуємо вас до участі! Для того щоб відвідати онлайн-захід, необхідно зареєструватись за посиланням: https://bit.ly/DACC_2021А ось і перелік спікерів конференції:


Ганнес Асток — старший експерт та виконавчий директор Естонської академії електронного урядування, неурядової, неприбуткової, незалежної організації, заснованої для створення та передачі знань щодо електронного урядування, електронної демократії та розвитку громадянського суспільства.


Надія Бабинська – експертка з відкритих даних та координаторка проєктів з України. Вона розробляє проєкти, координує громадські та державні технології, відкриті дані. Надія є засновницею та координаторкою однієї з найбільших в Україні спільнот відкритих даних «OpenUp».


Анна Бабінець приєдналася до Проєкту розслідування корупції та організованої злочинності (OCCRP) у 2015 році як регіональна редакторка для України. Вона є співзасновницею та головною редакторкою незалежного агентства розслідувань «Слідство.Інфо», члену OCCRP.


Джон Вруші — спеціаліст із досліджень у Секретаріаті Transparency International у Берліні.


Юлія Гречка – виконавча директорка ГО “Антикорупційний штаб”.


Віта Думанська – виконавча директорка Руху ЧЕСНО, який стимулює прозорість і підзвітність представників влади, а також формує запит на якісну політику серед громадян.


Євгенія Клепа — виконавча директорка в 1991 Open Data Incubator.


Михайло Кольцов — Консультант Світового Банку у сфері аналізу даних та кібербезпеки, керівник відділу навчання та розвитку компанії YouControl.


Атс Кюбарсепп — Бюро боротьби з корупцією Департаменту поліції та прикордонної служби (Естонія).


Дарина Марчак — Операційний директор ДП “Прозорро.Продажі”


Яніка Мерило — громадська діячка та ІТ фахівчиня, радниця віце-прем'єр-міністра — міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, керівниця ELEKS Nordics, засновниця благодійного проекту Angels, яка має понад 20-річний досвід роботи в ІТ у поєднанні з досвідом управління інвестиціями.


Марина Мхітарян – фахівчиня з розвитку з близько 20-річним досвідом управління міжнародними програмами розвитку, медіями та ініціативами з соціальних інновацій Ініціативи “Партнерство “Відкритий уряд”.


Інна Неллес — у у 2014-2020 роках - виконавча директорка ГО «Центр спільних дій», а нині співзасновниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу


Катерина Оніліогву — Міжнародна експертка у сфері відкритих даних.


Каріна Паю — виконавча директорка Transparency International Estonia, єдиної неурядової організації, яка чітко працює над боротьбою з корупцією в Естонії.


Антон Порецьков — Керуючий партнер та директор RBC Group Ukraine.


Олексій Соболєв — Директор державного підприємства “Прозорро.Продажі“.


Міхай Фазекаш – асистент професора Школи публічної політики Центральноєвропейського університету, науковий керівник Iнституту урядової прозорості


Михайло Федоров – Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України.


Мова конференції: англійська, з синхронним перекладом на українську.

Детальна програма та деталі: на сайті https://dacc.org.ua

Організатори конференції:

ГО «Антикорупційний штаб» (Київ, Україна)

Трансперенсі Інтернешнл Естонія (Таллінн, Естонія)


Конференція відбувається за фінансової підтримки Європейського Союзу і Black Sea Trust for Regional Cooperation, проєкту German Marshall Fund США.


Немає коментарів: