пʼятниця, 4 червня 2021 р.

Презентувано мапу доступності міста в додатку DOSTUPNOВ прес-центрі Українського кризового медіа-центру презентували Мапу доступності міста для маломобільних груп населення в додатку DOSTUPNO. Мапа покриває 28 міст України, в ньому людина може шукати доступне місце куди вона хоче дістатися використовуючи відповідні фільтри. Серед них зручний хід, вхід з тваринами, паркінг, вбиральня. Також можна навіть вводити ширину свого візка для того щоб перевірити чи пройде він в той чи інший простір.

За словами Дмитра Щебетюка, засновника ініціативи DOSTUPNO.UA, додаток створено не лише для людей з інвалідністю. Він буде корисним літнім людям, батькам з візочками, вагітним, тим, хто тимчасово має труднощі з пересуванням або просто для мандрівників з валізами.

«Загалом, наша мета – це рівні можливості незалежно від рівня мобільності. З 2015 року ми сформували тренд доступності для всіх. Додаток допомагає знайти місця, куди можуть потрапити маломобільні групи населення, але доступність потрібна практично всім людям у різні періоди життя. Ми у своїй діяльності ніколи не акцентуємо увагу на тому, що людина на візку. Ми просуваємо нормалізацію інвалідності», – розповів він.

Останні 2 тижні команда DOSTUPNO.UA працювала над наповненням додатку доступними місцями в Києві. Кілька закладів було нагороджено за доступність. Користувачі додатку можуть долучатися до розширення мапи доступності і надавати інформацію про нові доступні місця, які ще не потрапили до нього.


Немає коментарів: