середа, 30 червня 2021 р.

У Вознесенську відроджують професійні перегониДва етапи Чемпіонату України з трекових перегонів відбудуться у м. Вознесенськ. Їх проведуть на місцевому мототреку 3 та 4 липня. Такі масштабні перегони місто приймає вперше за останні кілька років.

– Мототрек Вознесенська – один з кращих в Україні і раніше автоспортсмени приїжджали сюди із великим задоволенням. Покриття мототреку ідеально підходить для цього Чемпіонату, тому впродовж вихідних ми проведемо тут два етапи – третій та четвертий, – розповідає організатор, представник Автомобільної федерації України Андрій Яроменко. – Я сам учасник цього Чемпіонату, тож теж дуже хочу проїхатися треком і відродити цю дисципліну у Вознесенську. Востаннє трекові перегони тут відбувалися ще 2017 року.

Трекові перегони передбачають заїзди по овальній траєкторії. Учасники змагаються один з одним, тож очікується запекла контактна боротьба. Відтак до участі допускаються спеціально підготовлені автомобілі, які оснащені каркасами.

Нині про участь у етапах заявили 16 автоспортсменів у дорослій групі та 6 – дітей.

– Географія учасників теж широка: Київ, Черкаси, Рівне, Львів, Чернігів. Будемо раді бачити і представників Миколаївщини, - зауважують організатори.

Початок перегонів як 3, так і 4 липня о 16 годині.

Додамо, що цього року Чемпіонат України з трекових перегонів передбачає сім етапів, перші два відбуватися на Львівщині.

Немає коментарів: