четвер, 8 квітня 2021 р.

Відкрилась освітня онлайн-платформа ZrozumiloФонд Східна Європа представив нову Освітню онлайн-платформу Zrozumilo! Вона пропонує безкоштовні онлайн-курси для представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, студентства і молоді та загалом усіх, хто зацікавлений у саморозвитку та здобутті якісних знань.


Платформа Zrozumilo! створена Фондом наприкінці 2020 року на вимогу часу, адже із початком пандемії COVID-19 всю програмну активність організації довелося перевести в онлайн. Проте у Фонді швидко збагнули, що його освітні продукти можуть зацікавити значно ширшу аудиторію.


«У своїх курсах ми ділимось експертизою, набутою Фондом за більш як десятирічну історію реалізації суспільно важливих ініціатив. А це – питання розвитку парламентаризму, електронного урядування, інструментів прямої участі, підтримка малого та середнього бізнесу, розвиток соціального підприємництва, громадянського суспільства, енергоефективність тощо», – зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.


Зараз на платформі можна пройти такі курси: «Соціальне шкільне підприємництво» (для освітян), «На варті інтересів бізнесу», «Електронна демократія», «Мандати міжнародних парламентських організацій», «Регламент Верховної Ради України», «Діяльність народного депутата України». До розроблення навчальних матеріалів долучились провідні експерти галузей та міжнародні партнери, а перелік курсів оновлюється чи не щотижня.

Кожен курс містить відеолекції, презентації та необхідні для засвоєння теми текстові матеріали. Після успішного проходження фінального тесту кожен слухач отримує сертифікат. Деякі курси містять кредити ЄКТС, які можна зарахувати як підвищення кваліфікації.


Фонд Східна Європа вже заручився низкою партнерств задля розвитку власної освітньої платформи. Так, досягнуті домовленості про співпрацю та укладено меморандуми з Національним агентством України з питань державної служби та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. А 10 березня 2021 року – із Міністерством цифрової трансформації України.
Фонд відкритий до співпраці: на платформі можуть бути розміщені онлайн-курси сторонніх організацій. Плюс – Фонд може надавати підтримку зі створення онлайн-курсів «з нуля» під потреби заявників. Із питань співробітництва можна звертатись на пошту info@zrozumilo.in.ua до Марини Терещук.
Зареєструватись на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo! можна за посиланням: https://zrozumilo.in.ua/ Слідкувати в соцмережах: Facebook та Instagram.


Немає коментарів: