понеділок, 8 березня 2021 р.

Програма розширення можливостей жіночого підприємництваГараж 48, Естонська рада у справах біженців та Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» запрошують жінок зі Сходу України взяти участь у «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва».


Для кого?

Програма створена для жінок, які прагнуть створити та керувати або працювати в мікро- чи малому бізнесі. Під час відбору учасниць пріоритет надаватиметься жінкам, які проживають уздовж контактної лінії, внутрішньо переміщеним особам і жінкам із вразливих категорій.


Територіальна сфера дії програми


Донецька, Луганська, Запорізька, Дніпропетровська, Харківська області.


Як саме і коли проходитиме програма?

Програма містить дві частини. Розпочнеться 24-25 квітня (перша частина) та продовжиться 11-23 травня 2021 року (друга частина) в онлайн-режимі.Участь у першій частині програми дозволить:
здобути знання щодо ведення власного малого бізнесу та переваг роботи у команді;
зрозуміти, чи варто обирати шлях підприємницької діяльності.
Жінки, які візьмуть участь у першій частині програми, зможуть створити команди та подати заявку на участь у другій частині навчання. Для подальшої участі будуть відібрані 60 команд.Що передбачає друга частина програми?

Друга частина програми триватиме два тижні, під час якої учасники матимуть змогу розробити та представити разом зі своєю командою й наставниками бізнес- та маркетингового планів, а також першої версії послуги чи продукту.За результатами 20 найкращих команд отримають:
цільові гранти на організацію бізнесу в розмірі від 60 000 до 80 000 гривень;
6-місячну підтримку та консультування місцевих і міжнародних фахівців (наставництво).


Як взяти участь?

Необхідно зареєструватися за посиланням. Участь безкоштовна.Дедлайн реєстрації: 15 березня 2021 року (перша частина програми).


Реєстрація для участі в другій частині «Програма підприємництва» в рамках «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва» стане можливою з 26 квітня 2021 року.Детальну інформацію можна отримати за посиланням.
Немає коментарів: