неділя, 21 лютого 2021 р.

Тренінг з питань СОГІ для журналістів та журналісток
Оголошується набір на тренінг з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності для журналістів та журналісток, який відбудеться 27-28 лютого 2021 року у м. Запоріжжя.

Що таке СОГІ? І чому геї не хочуть стати жінками, а лесбійки не мріють змінити стать на чоловічу?

Як проявляється гомофобія у повсякденному житті та у медіа?

Яку коректну лексику варто використовувати і чому?

Чи можна змінити сексуальну орієнтацію? Її набувають чи з нею народжуються?

Захід розрахований насамперед на працюючих журналістів та журналісток, блогерів та блогерок, а також студентство відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів.Заявки приймаються з усієї України.


Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (СОГІ), стереотипи та міфи щодо ЛГБТ-спільноти, феномену гомосексуальності і трансгендерності, коректна лексика, етичні норми під час роботи.
У вас буде можливість поспілкуватися в неформальній атмосфері з «живими книгами» – представниками та представницями ЛГБТ-спільноти.


Інші деталі:


Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників та учасниць харчуванням, також їм буде повністю відшкодовано вартість проїзду та надано проживання.


Тренінг проходитиме повних два дні. Присутність упродовж усіх сесій тренінгу є обов’язковою умовою участі та отримання сертифікату про проходження тренінгу. У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист). Захід відбудеться з дотриманням карантинних норм.Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/XH1r69n724PPWQdNAЗаявки приймаються до 26 лютого.


Немає коментарів: