суботу, 12 грудня 2020 р.

Нові райони набули кордони, ради й повноваженняРозпочалась робота з передачі майна громад районів укрупненим територіальним громадам. Знову треба уважно "переглянути" що кому належить в регіоні. 

Чому? Набув чинності 6 грудня 2020 року Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», що дає можливість розпочати роботу органів місцевого самоврядування в новоутворених громадах і районах.


Завдяки новим повноваженням та можливостям об’єднані територіальні громади, крім зростання власних фінансових можливостей, у результаті децентралізації, мають й інструменти забезпечення економічного розвитку.


Оскільки з 1 січня 2021 року усі громади в Україні матимуть свої повноваження та джерела наповнення бюджетів на рівні міст обласного значення Миколаївська облдержадміністрація закликає голів ОТГ Миколаївщини активувати свою роботу для надання різноманітних та якісних послуг на благо жителів громад.
 Немає коментарів: