середа, 5 серпня 2020 р.

Номінаційний список книг конкурсу «Краща книга форуму «Українська книга на Одещині» - 2020»Запрошуємо познайомитися з виданнями, представленими
в НОМІНАЦІЙНОМУ СПИСКУ
книжкового конкурсу «Краща книга форуму «Українська книга на Одещині» - 2020» !

Луняк Є. М. Вольтер і Україна : монографія / Євген Миколайович Луняк. – Київ : Видавець Олег Філюк. 2020. – 120, [1] с. : іл.
Див.:
http://odnb.odessa.ua/vnn/book/7063
В монографії Євгена Луняка здійснено комплексний ґрунтовний аналіз українознавчого доробку в творчості видатного французького мислителя й просвітника Вольтера. Велику увагу приділено історичній ситуації, в якій відбувалася його діяльність, визначено осіб, котрі впливали на розвиток українознавчих зацікавлень цього автора, а також проаналізовано загалом французьку історіографію ХVІІІ ст., присвячену козацькій Україні. Важливим додатком є вміщення наприкінці книги перекладів окремих фрагментів з творів Вольтера, що найбільше пов’язані з історією України. Книга буде цікавою як для фахового читача, так і для тих людей, які цікавляться минулим України та її історичними взаємовідносинами із Францією.
*****
Дізнатися про інші видання, представлені на конкурс, можна на офіційному сайті ОННБ у розділі "Конкурс. Номінаційний список 2020":
http://odnb.odessa.ua/vnn/subcategory/65
*****
#Українська_книга_на_Одещині
#library #ONNB #eventsOdessa #books #OdesaNatLibrary


Світлина від Odesa National Scientific Library/ Одеська національна наукова бібліотека


Немає коментарів: