вівторок, 3 грудня 2019 р.

10 грудня буде проходити сьома хвиля флешмобу #letshelpbabusya

10 грудня по всій Україні буде проходити сьома хвиля флешмобу #letshelpbabusya
Волонтери фонду Let's help проведуть чергову хвилю Всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya, раніше відомого як #letshelpbabushkas. Мета флешмобу: привернути увагу суспільства до критичної ситуації, в якій опинилися самотні літні люди України.

Близько 300 000 пенсіонерів України щомісяця отримують мінімальну пенсійну виплату в розмірі 1564 грн (з грудня 2019 мінімальна пенсія складатиме 1638 гривень). При цьому бабусі і дідусі повинні зі своєї пенсії оплачувати комунальні послуги, купувати продукти, ліки.

Взяти участь у флешмобі запрошують небайдужих людей з усіх куточків України. У Всеукраїнській акції традиційно беруть участь відомі люди, лідери думок і громадські діячі. Раніше флешмоб підтримали Наталія Могілевська, Дар’я Малахова, Ольга Навроцька, Marko Halanevych (Dakhabrakha), співак і модель Самвел Туманян, журналістка Катерина Венжик.

Під час проведення флешмобу волонтери перебувають в магазинах в період з 10:00 до 13:00, щоб пропонувати літнім відвідувачам укомплектувати їх кошики (покласти те, що бабусі чи дідуся давно мріяли купити, але не могли собі дозволити). Волонтери оплачуватимуть покупки коштами МБФ Let’s help або, за бажанням, з власного гаманця.

Середній чек становить 200 - 250 грн.

Як стати учасником:
Зареєструватися на сайті Let’s help - www.bit.ly/letshelpbabusya7;
Отримати повідомлення від координатора Фонду з детальною інструкцією;
Напередодні заходу отримати брендовану футболку #letshelpbabusya;
10 грудня о 10:00 ранку бути на локації і допомагати здійснювати покупки на касах тим літнім людям, які цього потребують;
За бажанням, зробити Селфі з дідусями і бабусями та опублікувати його з хештегом флешмобу в соціальних мережах;
Обов’язково зберегти чеки та передати їх для звітності у Фонд.

Якщо у вас немає можливості чергувати у супермаркетах в день проведення флешмобу, ви можете оплатити покупки бабусь та дідусів онлайн на сайті:

www.letshelp.com.ua/campaign/7-fleshmob-letshelpbabusya.

Довідка:

Флешмоб проводить благодійний фонд Let’s help з 2018 року. За цей час до акції долучилося більше ніж 700 волонтерів, понад 35-ти міст і сіл України. Загальна сума, що була витрачена на оплату чеків під час проведення флешмобів, сягнула 470 000 грн.

Фонд Let’s Help був створений в 2015 році сім’єю Бондаренко, засновниками ГК «ЛІГА», яка з 1991 року працює на ринку України. Засновники Let’s Help покривають всі адміністративні витрати фонду. 100% благодійних внесків фонд витрачає на реалізацію благодійних програм «Гідна старість», «Універсальне середовище», флешмоб #letshelpbabusya та інших.


Немає коментарів: