середа, 8 травня 2019 р.

Надихаємо, мотивуємо та робимо спільно добру справу: тренінг з основ медіаграмотності


Надихаємо, мотивуємо та робимо спільно добру справу: тренінг з основ медіаграмотності
В Одесі відбувся черговий тренінг «Дерзай знати: основи медіаграмотності», який організувала Академія української преси за підтримки Internews. Учасниками стали студенти та викладачі Одеського національного політехнічного університету.

«Для нашого університету подібні тренінги — дуже важлива подія, — зазначив Спринсян Василь Георгійович, завідувач кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій ОНПУ — Будемо раді і надалі розвивати нашу співпрацю, позаяк медіаграмотність і критичне мислення для нашої студентської молоді дуже потрібні. До речі, як Вам, Тетяно Вікторівно, наші студенти?», — поцікавився він після проведення заходу.

«Знаєте, — сказала медіаексперт, доктор педагогічних наук, професор, керуючий партнер Академії української преси Тетяна Іванова, — Незважаючи на універсальну програму тренінгу, кожен з них — не схожий на інший. Це говорить про те, що тренінг проводить не тільки тренер. Цей процес створюють і самі студенти, зі своїм досвідом, знаннями і настроями. Ваші студенти мені сподобалися своїм неординарними думками стосовно того, що відбувається в медіа, гострим критичним поглядом, мотивацією знати більше про «кухню» медіа та їх вплив, і, звичайно, їхній одеський гумор», — зауважила тренер.
Студент Одеського національного політехнічного університету Кирило Чумаченко сказав: «Це вже не перший мій тренінг з медіаграмотності. І щоразу розумію, що знань і навичок багато не буває! Приїжджає до нас ще!».

«А мені дуже сподобалася Ваша манера проведення тренінгу, — каже ще одна учасниця Юлія Нікітюк, — Адже знання можна і в книжках прочитати, а Ви так просто, завдяки іграм та вправам даєте нам зрозуміти ЧОМУ так важлива медіаграмотність. І це дуже надихає. Спасибі вам!».Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.


Немає коментарів: