суботу, 15 вересня 2018 р.

XІ Міжнародна конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття»

З нагоди святкування 100-річчя Одеського національного політехнічного університету та 20-річчя іздня заснування кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій ОНПУ 12-14 вересня 2018 року в Одеському Політесі пройшла  XІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття».

Організатором заходу виступила кафедра інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Одеського національного політехнічного університету, яка щорічно збирає міжнародне наукове товариство для вирішення актуальних проблем галузі: розробки й реалізації оптимальних схем і шляхів розвитку соціальних та професійно-ділових комунікацій, інформаційної діяльності, документаційного менеджменту. 13 вересня 2018 року відбулося урочисте відкриття Конференції та пленарне засідання. З вітальним словом науковий захід розпочав канд. мистецтвозн., заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Одеського національного політехнічного університету, президент Асоціації документознавців України Спрінсян Василь Георгійович. 

До привітань організаторів конференції долучилася Одеська обласна адміністрація з музичним подарунком у виконанні тріо бандуристок «Мальви». З найкращими побажаннями до наукової спільноти звернувся ректор Одеського національного політехнічного університету, доктор тех. наук, професор, заслужений працівник освіти України, дійсний член Академії інжернерних наук України, академік Академії вищої освіти України Г. О.Оборський. Здійснивши історичний екскурс у минуле Одеського Політеху, Геннадій Олексанрович також розповів про його кращі традиції, знаних викладачів та випускників, наголосив на ролі гуманітарного факультету в розвитку вишу: «Відчуваючи активний виклик суспільства, як це модно зараз говорити, останнім часом потужно розвивається напрям гуманітарний, не зважаючи на те, що в нас є вагомі розробки з теоретичної та ядерної фізики, механіки тощо». 
Із привітаннями звернулися й інші гості, зокрема доктор істор. наук, професор С. Х. Литвин, доктор. філос. наук, професор Т. І. Андрущенко, доктор істор. наук, професор Т. В. Новальська, доктор з філософії ділового адміністрування, професор Ю. І. Палеха, доктор істор. наук, професор О. В. Михайлюк, голова правління Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Ю. А. Работін, директор Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Грушевського Ю. С. Амельчинко, генеральний директор Одеської національної наукової бібліотеки І. О. Бірюкова, канд. філол. наук Л. А. Чередник, канд. філол. наукС. В. Литвинська, канд. філол. наук О. М. Тур, канд. філол. наук, професор А. Є. Прилуцька, доктор екон. ннаук, професор О. М. Анісімова.

Гості представили до нагороди і вручили медалі ректору ОНПУ Г. О. Оборському та завідувачу кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій ОНПУ В. Г. Спрінсяну, передали знакові подарунки. 


Конференцію загалом відвідало більше сотні науковців – провідні представники української і зарубіжної науки (США, Фінляндія, Білорусь, В`єтнам, Молдова, Болгарія), фахівці-практики, представники державних органів влади і фахівці різних галузей інформаційної діяльності. 
На пленарному засіданні було виголошено 8 доповідей із найактуальніших питань інформаційної, документознавчої та соціокомунікативної сфер.

XІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття» пройшла на високому організаційному та науковому рівні. Порушені проблеми послугували плідним підґрунтям для обміну думками щодо специфіки документно-інформаційної діяльності, сучасних інформаційно-освітніх технологій, філософсько-культурологічних аспектів інформаційної діяльності, вивчення української та іноземних мов за професійним спрямуванням, комунікативних аспектів інформаційної діяльності тощо. Доповіді, виголошені на конференції, спричинили широку дискусію, у процесі якої доповідачі не лише відповідали на запитання, але й отримували корисні поради щодо подальших досліджень.
Прес-центр ОНПУ.


Немає коментарів: