неділя, 16 вересня 2018 р.

Хочеш знижку? Сідай на велосипед!

 Полтавців мотивують змінювати транспортні звички

20 вересня (четвер) у Полтаві відбудеться осінній день «Велосипедом на роботу» («Ранкова велокава»). Відразу 9 полтавських закладів підтримують акцію. Вони надають знижки чи дарують бонуси тим клієнтам, які заїжджають до них у день акції на велосипеді. Таким чином, організатори осіннього дня «Велосипедом на роботу» заохочують полтавців змінювати свої щоденні транспортні звички.

Традиційно, акція починається спільним сніданком у центрі міста біля «Місцевої кав’ярні». Починаючи з 7:30 ранку і до 9:30 на велосипедистів чекають приємні знижки на смачну каву та свіжу випічку. 20 вересня полтавські велосипедисти зберуться разом на каву у такому форматі вже всьоме.

Організаторка акції, представниця ГО «Сіті Лаб» і координаторка проекту «Полтава велосипедна» Ірина Садовнікова говорить: «Згідно дослідження, проведеного у травні цього року компанією Dornier consulting в рамках розробки Плану сталої міської мобільності для Полтави, майже 2% поїздок полтавці здійснюють на велосипеді. Це доволі високий показник, якщо порівнювати його з іншими містами подібного і більшого масштабу (наприклад, у Львова і Києва цей показник менше 1%, у Житомира 1,3%). Це не означає, що у Полтаві 2% велосипедистів. Цей індикатор показує відсоток поїздок певним видом транспорту відносно кількості всіх переміщень мешканців. Часто ми не є користувачами лише одного виду транспорту. Мешканець міста може в один день бути як користувачем громадського транспорту, так і приватного авто, пройтися пішки чи проїхатись велосипедом. Ми би хотіли, щоб частка велосипедних поїздок ставала більшою. Задля цього ми і проводимо акцію «Велосипедом на роботу», тому що для когось це можливість спробувати цей спосіб переміщення уперше. І, цілком можливо, цей досвід буде позитивним».

Організатори заохочують приїжджати на акцію корпоративними колонами. «Таким чином, — говорить Ірина Садовнікова, — компанія або бізнес може продемонструвати свій вклад у розвиток велотранспорту та прихильність до велокультури, приверне увагу з боку ЗМІ та потенційних клієнтів».

Це також ще одна можливість звернутися до роботодавців та власників бізнесу, які поки що не облаштували велопарковки для своїх клієнтів і співробітників. Детальніше про те, чому варто це зробити, можна прочитати тут.

Як відомо, велосипед — це не лише засіб для рекреації, а й альтернативний вид міського транспорту, який необхідно розвивати. Це екологічний, доступний та більш ефективний спосіб мобільності, адже велосипед не займає багато місця у міському просторі, тренує серце та м’язи, покращує настрій і відкриває місто з іншого боку. Тобто, підтримуючи велосипедистів, ви також робите наше місто кращим — чистішим, безпечнішим, здоровішим, приємнішим для роботи і відпочинку

Партнери акції:

Місцева Кав’ярня надає знижку на каву 10%, а також безкоштовне частування для велосипедистів
Кейтеринг-служба Дом.Кафе надає 50% знижку на свою продукцію
пекарня Крилата Корова – 20% знижки на випічку
галушкова мануфактура Комора надає знижку 50% на сет Євразія та безкоштовний квас (для отримання знижки потрібно показати селфі з велосипедом, зроблене у день акції)
кав’ярня Кавун (бонус для велосипедистів буде повідомлено пізніше)
Кав’ярня Фісташка надає знижку 10% на каву та кавові напої
Shade Burger (бонус для велосипедистів буде повідомлено пізніше)
Кофейня – MY KAVA – безкоштовна кава для всіх велосипедистів, які приїдуть до кав’ярні цього дня
піцерія Pizza Boss – знижка на піццу 15%


Немає коментарів: