четвер, 23 серпня 2018 р.

Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті?

24-27 серпня 2018р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка) відбудеться фінал ювілейної XX Студреспубліки під лозунгом «ХХ років для України – Покоління Республіки». 20 років поспіль разом із провідними інтелектуал(к)ами гуртуємо відважних і небайдужих молодих людей і працюємо над тим, як спільно будувати мирне і прогресивне майбутнє для України та світу. Ювілейна тема «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» – про дуже наболіле.

Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» — наймасштабніша, найінтелектуальніша щорічна молодіжна громадська подія в Україні з унікальним для світу форматом. Імпровізована держава збирає кожен рік близько 1000 учасників/ць із України та з-за кордону. ХХ Студреспубліка – це насичена енергетикою поступу зустріч випускників/ць і зовсім новеньких, аби поєднати досвід, знання, креатив і молодість задля модернізації України та світу. Кожен тут може розкрити себе, іноді в зовсім незвичній іпостасі: чи в глибокій розумовій роботі, чи в драйвових суб-фестах, які тривають нон-стоп, чи в спілкуванні з прекрасними людьми з усіх регіонів. Чому варто долучитися і Вам?

Тема цього року «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» фіналізує всю нашу складну, але захопливу роботу, всіх ігор й інших проектів за 20 років безперервного мисленнєвого та творчого пошуку і є актуальною та передовою в глобальному масштабі.

Війна знову стала повсякденним інструментом, відвертий імперіалізм навіть не приховується, загроза ядерного конфлікту, який знищить надбання цивілізації, є все більшою, бідність, геноциди, епідемії та голод у світі не подолані, а нерівність тільки збільшується, економічна криза й екологічні проблеми стали хронічними. Й Україна тут здебільшого в сумному авангарді… Тож, або навчимося вирішувати самі свої проблеми, або кінцево перетворимося в демодернізовану глушину світу.

Наголошуємо, що попередні оргдіяльнісні ігри Студреспубліки сформулювали 2 громадянські способи модернізації України [під якою розуміється 
a) установлення «нормального життя»; 
b) розширення свобод; 
c) втілення різноманітного хай-теку, «нова індустріалізація»]: нове просвітництво та розумна солідарність.

Протягом майже 2-х місяців під час регіональних етапів Студреспубліки молоді активіст(к)и розбиралися, а що ж потрібно зробити в кожному конкретному регіоні, аби був прогрес і мир. Республіканці та республіканки готові до відповідальної роботи, до спасіння України, навернення її та всієї Землі на шлях прогресу і миру!
Сприяти цій нелегкій роботі будуть факультативи та консультації експертів/ок-інтелектуалів/ок. Серед тих, кого ми можемо вже анонсувати: Євгенія Більченко, Кость Бондаренко, Зоя Гаркавенко, Сергій Грабський, Сергій Дацюк, Андрій Золотарьов, Андрій Єрмолаєв, Олександр Ктиторчук, Віталій Кулик, Андрій Куликов, Станіслав Куценко, Андрій Метльов, Андрій Окара, Михайло Харечко, Олексій Шерстобоєв, Олексій Якубін та ін.

Отже, на фіналі Студреспубліки на Вас очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра на тему «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті», а після 1,5 доби до неї додасться яскрава мульти-фестивальна частина. І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Студентська республіка», яка має власну конституцію, закони, органи влади, партії, валюту, територію.

У рамках проведення ОДГ, завдяки унікальному дискусійно-змагальному формату, в учасників/ниць є можливість спробувати свої сили, презентувати ідеї, які можливо комусь здаються абсурдними, подискутувати, допускати і виправляти помилки, вдосконалюватися — і шукати, шукати і ще раз шукати. Адже Студреспубліка – це майданчик, де всі, висловлені з повагою до людської гідності, думки приймаються! Участь у Грі беруть перемож(ни)ці регіональних Студреспублік: Студентські мер(к)и та депутат(к)и Студентських магістратів, а також ті, хто виявив бажання, пройшовши обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

Важливо, що характерний феномен програми — це проекція майбутнього України. Все, що відбувається на Студреспубліці, потім так чи інакше, але обов’язково відтворюється в державі. Перевірено двома десятиліттями. Це накладає особливу відповідальність на всіх учасників/ць і переможців/ниць.

А які діалог про мир і конструювання прогресивного майбутнього без яскравої, повної сюрпризів мульти-фестивальної частини? Ви зможете взяти участь у цілому букеті молодіжних активностей, очікуйте на нові суб-фести. Святкуємо 20-річчя Студреспубліки на 20 різноманітних суб-фестивалях. До традиційних, але улюблених, зокрема, «Студентської Мафії», «Фестивалю аматорського відео», Фото-конкурсу «Спалах емоцій», «Нічної туси», «Денної туси» добавляться нові. Буде обрано «Першу Леді», визначено кращих соціальних музикантів/ок у Music Live Awards і ще багато інших переможців/ниць.

Протягом 3-х неймовірно насичених, змістовних і точно не схожих ні на які інші днів ви зустрінетеся з перевіреними часом республіканськими друзями і подругами, познайомитеся з новими, поспілкуєтеся з легендарними учасниками/цями перших Студреспублік і отримаєте можливість долучитися до єдиної в Україні команди, здатної до дійсно альтернативного шляху розвитку України.

До зустрічі на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки! Ми змінимо світ, зітрем стереотипи!

ХХ років для України – Покоління Республіки

Прес-служба Студреспубліки


Немає коментарів: