середа, 25 липня 2018 р.

Як змінюється наша країна насправді? І хто на вістрі цих змін?

Ми багато чуємо про "зміни" з телеекранів. Нам розповідають про них "політики", "чиновники", "експерти" та "лідери громадської думки". Хтось - про зміни на краще ("Перемога") хтось - про зміни на гірше ("Зрада").

Але справжніми є "зміни", що відчуваються людьми в щоденному житті. На місцях. Там, де хтось самостійно використав нові можливості для того, щоб зробити життя громади кращим.

Ми провадимо опитування експертів, журналістів, працівників проектів технічної допомоги, урядовців, активістів, політиків, бізнесменів, шукаючи ті історії і тих людей, які уже сьогодні міняють життя на краще.

Це можуть бути люди, які підтримують владу, і які боряться з владою. Головне – щоб вони змінили життя людей, які їх оточують. І щоб ці зміни можна було відтворити в інших місцях.

Ми шукаємо тих, хто робить кращими школи, інтернати, лікарні, адміністрації, виші, мерії, ради, підприємства, IT-кластери, міста, райони, селища, ОСББ, мерії, ОДА та ОТГ.

Розкажіть нам про них - про тих людей, які заслуговують, щоб про їх досвід та роботу знали інші. Знали, могли надихнутися та відтворити на своєму робочому місці.

Анкета анонімна, але ми обов'язково проаналізуємо всі історії та зробимо публічним перелік героїв, якими можна пишатися уже сьогодні, і досвід яких є точно корисним.

Заповнити анкету можна тут.


Немає коментарів: