середа, 18 липня 2018 р.

Садовий завітав до Івано-Франківська, щоб обмінятися досвідом


До Івано-Франківська приїхав міський голова Львова та голова політичної партії “Самопоміч” Андрій Садовий.

Політик розповів про успішні проекти, реалізовані у Львові, поділився досвідом їх втілення та висловив готовність ділитися цим досвідом з Івано-Франківськом. Мова йде про сфери будівництва, архітектури та урбаністики.

Делегація зі Львова візьме участь у дискусії Urban Talks. Цей проект ми започаткували кілька місяців назад, бо у нас в державі фактично нема інституцій, корисних для міст. Немає співпраці, немає супроводу. Тому ми ділимось досвідом Львова – у сферах містобудування,
архітектури, культури. Міста можуть вивести Україну на новий рівень розвитку. Знаєте, в ті давні часи, коли міста мали Магдебурзьке право, вони мали більше повноважень, ніж зараз. Особисто я передав би містам всі податки, і тоді був би успіх і реальна децентралізація”, – розповів Андрій Садовий.

За його словами, зараз успіх міста залежить від добре функціонуючого аеропорту. Раніше таку комунікуючу роль виконували річки, а у сучасному світі люди обирають літаки, каже мер Львова.

Андрій Садовий також похвалив франківську каву, ресторани і кав’ярні. Він переконаний: гастрономічний туризм – це та сфера, яка може привабити гостей до Івано-Франківська.

“У вас є багато кафе та ресторанів – мені це подобається. Кава у вас добра і якісна. Треба, щоб про Франківськ дізнавалось все більше людей. Основне для цього – розвивати ваше летовище. Також важливо турбуватись про пам’ятки архітектури, вкладати кошти у їх реставрацію”, – додав Андрій Садовий.


Немає коментарів: