субота, 9 червня 2018 р.

У Миколаєві відбудеться дитяче свято

Уже кілька років поспіль Центр допомоги учасникам АТО і ГО «Оберіг», спільно з Департаментом соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації дарують дітям можливість відволіктися від буднів і поринути в атмосферу свята.

«І в цьому році 11 червня о 10:00 ми збираємося знову за адресою м.Миколаїв, Варварівський узвіз, 5 (Клуб «Ushuaia»)», – розповідають організатори.

Аби захід був ще й пізнавальним, цього року запрошено представників патрульної поліції, які розкажуть малечі правила поведінки на дорозі, як варто поводитися з незнайомими людьми і багато всього іншого. «Щоб додати в заплановане свято трохи чарів, ми запросили спеціальних гостей, а хто вони, діти дізнаються безпосередньо на місці», - зазначають організатори.

Даний захід проводиться для 100 дітей з різними захворюваннями: вади серця, ДЦП, аутизм тощо. Участь у святі також братимуть діти із сімей загиблих героїв АТО, із багатодітних сімей.

«Ми віримо в те, що допомагаємо цим дітям, даємо їм можливість отримати незабутні емоції, психологічне розвантаження і відволікання від їхніх життєвих проблем, хоч на пару годин», - поділилися в ГО «Оберіг» та Центрі допомоги учасникам АТО.

Контактний телефон: + 380-93-275-8161 Яровенко Неллі Анатоліївна.


Немає коментарів: