середа, 10 січня 2018 р.

Львівські інтелектуали хочуть усунути Аласанію з українського медіапростору

Сьогодні на прес-конференції громадські діячі Львова заявили про незадоволення роботою Зураба Аласанії на посаді голови правління Суспільного мовлення. 23 організації підписали відповідне звернення до державних органів влади.

Як розповіли колишні народнi депутати Ярослав Кендзьор і Михайло Косів, директор Львівського будинку вчителя Володимир Парубій та поет Ігор Калинець, їх разом з народною депутаткою Оксаною Юринець 26 грудня не впустили на зйомки програми "Уроки". Автор і ведучий
програми Ярослав Кендзьор, наголосив, що готувався підсумковий у 2017 році випуск, присвячений проблемам державної інформаційної політики. Після двох годин очікування на прохідній нікого не впустили до будівлі телебачення. Натомість замість випуску програми транслювали документальний фільм про Левка Лук'яненка.

Відтак форум громадських організацій Львівщини, підписав звернення до Президента України, Головам Верховної Ради і Кабінету міністрів.

"Єдиний телеканал з широкою мережею регіональних філій, через які можна протистояти ворожій інформаційно-психологічній агресії, утверджувати зщасади національного державотворення, сприяти згуртованості суспільства, проопагувати європейські цінності, невчасно перетворюється у якесь ефемерне суспільне мовлення, що відразу приєднується до численного хоу безпредметних критиканів. Стає ще одним важелем розбрату, творення анархії, руйнації державності. Риторика керівника суспільного мовлення Аласанії мало чим відрізняється від висловлювань політичного невдахи Саакашвілі, кримінального рецедивіста (двічі судимого) Рабиновича, пройдисвіта Гришина (Семенченка) та інших зайд і приблуд, котрі діють за принципом: чим гірше, тим краще.(...) Необхідно усунути псевдоменеджера Аласанію та його команду.", – йдеться у зверненні.

Ярослав Кендзьор також розповів, що зараз на львівському телебаченні внаслідок реформи державного телерадіомовлення проводиться звільнення досвідчених працівників.
"Варіанти"


Немає коментарів: