вторник, 4 апреля 2017 г.

Сформовано shortlist номінантів на Першу Національну Кінопремію

Українська Кіноакадемія оголошує шорт-ліст номінантів на Першу Національну Кінопремію. Лідерами за кількістю номінацій стали повнометражні ігрові стрічки “Гніздо горлиці” режисера Тараса Ткаченка (8 номінацій), “Моя бабуся Фані Каплан” режисера Олени Дем’яненко (7 номінацій) та короткометражний ігровий фільм “Кров’янка” Аркадія Непиталюка (6 номінацій).

Усі стрічки з shortlist представлені у таких номінаціях:

Найкращий фільм:
“Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко, продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова)
“Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко, продюсери: Дмитро Томашпольський, Олена Дем’яненко)
“Слуга народу 2” (режисер Олексій Кірющенко, продюсери: Володимир Зеленський, Андрій Яковлєв, Сергій Шефір, Борис Шефір)
“Тепер я буду любити тебе” (режисер Роман Ширман, продюсери: Олена Фетісова, Володимир Козир)

Найкращий режисер (премія ім. Ю. Іллєнка):

Олена Дем’яненко, “Моя бабуся Фані Каплан”
Анатолій Матешко, “Полон”
Тарас Ткаченко, “Гніздо горлиці”

Найкращий актор:
Володимир Зеленський, “Слуга народу 2” (режисер Олексій Кірющенко)
Віталій Лінецький (посмертно), “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко)
Олег Треповський, “Ґолден лав” (режисер Павло Остріков)

Найкраща акторка:
Римма Зюбіна, “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко)
Катерина Молчанова, “Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко)
Марія Свіжинська, “Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк)

Найкращий актор другого плану:
Микола Боклан, “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко)
Євген Кошовий, “Слуга народу 2”, (режисер Олексій Кірющенко)
Захарій Новицький, “Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк)

Найкраща акторка другого плану:
Наталя Васько, “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко)
Валентина Заболотна (посмертно), “Цвях” (режисер Філіп Сотниченко)
Колектив дівчат-каторжанок (Марина Кукліна-Май, Ганна Донченко, Ірина Цілик, Вікторія Трофіменко, Оксана та Марина Артеменко, Ярослава Беззабава, Олена Тополь, Дарина Римарєва, Катерина Нєкрасова), “Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко)
Дар’я Полуніна, “Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк)

Найкращий оператор-постановник:
Микита Кузьменко, Олександр Поздняков, “Жива ватра” (режисер Остап Костюк)
Ярослав Пілунський, “Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк)
Анатолій Химич, “Головна роль” (режисер Сергій Буковський)
Олексій Цвєлодуб, “Полон” (режисер Анатолій Матешко)

Найкращий художник-постановник:
Олександр Батенєв, Сергій Бржестовський, “Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко)
Ігор Філіппов, “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко)
Марія Шуб, “Тепер я буду любити тебе” (режисер Роман Ширман)

Найкращий сценарист:
Олена Дем’яненко, Дмитро Томашпольський, “Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко)
Аркадій Непиталюк, “Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк)
Тарас Ткаченко, “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко)
Роман Ширман, “Тепер я буду любити тебе” (режисер Роман Ширман)

Найкращий композитор:
Антон Байбаков, “Кобзар 2015” (режисер Богдан Шевченко)
Алла Загайкевич, “Жива ватра” (режисер Остап Костюк)
Тімур Полянський, “Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко)

Найкращий документальний фільм:
“Головна роль” (режисер Сергій Буковський, продюсер Максим Асадчий)
“Десять секунд” (режисер Юлія Гонтарук, продюсери: Юлія Гонтарук, Ганна Капустіна)
“Жива ватра” (режисер Остап Костюк, продюсери: Данил Вулицький, Геннадій Кофман, Ольга Безхмельніцина)
“Рідні” (режисер Віталій Манський, співпродюсери: Юлія Сінькевич, Анна Паленчук)
“Українські шерифи” (режисер Роман Бондарчук, продюсер Дарина Аверченко)

Найкращий анімаційний фільм:
“Лахмітко” (режисер Олег Педан, продюсер Едуард Ахрамович)
“Микита Кожум’яка” (режисер Манук Депоян, продюсери: Дмитро Белінський, Ігор Рома, Ірина Манжосова)
“Мишко та Місячна Дзвінка” (режисер Людмила Ткачикова, продюсери: Михаль Маргуліс, Віктор Слєпцов)

Найкращий короткометражний ігровий фільм:
“Ґолден лав” (режисер Павло Остріков, продюсер Юрій Мінзянов)
“Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк, продюсер Максим Асадчий)
“Цвях” (режисер Філіп Сотниченко, продюсер Валерія Сочивець)

Премією за внесок у розвиток українського кінематографа буде нагороджена народна артистка України Лариса Кадочникова. Рішення щодо переможця у цій номінації прийняло керівництво Національної спілки кінематографістів України.

Короткий список номінантів визначили 15 членів Правління Української Кіноакадемії. Чесність і достовірність оприлюднених результатів голосування підтвердила аудиторсько-консалтингова компанія Kreston GCG, що є офіційним аудитором Першої Національної Кінопремії.

Сьогодні розпочинається голосування за переможців конкурсу Першої Національної Кінопремії. У голосуванні беруть участь усі члени Української Кіноакадемії.

Оголошення лауреатів відбудеться 20 квітня у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv. на урочистій церемонії вручення нагород Першої Національної Кінопремії. Переможець у кожній номінації буду нагороджений статуеткою “Золота Дзиґа”.

Нагадаємо, Головою Правління було обрано українського режисера, актора, сценариста Михайла Іллєнка.

СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ КІНОАКАДЕМІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ КІНОПРЕМІЇ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ПІДТРИМКИ ПАРТНЕРІВ ТА СПОНСОРІВ

Заснування ініційовано Одеськім міжнародним кінофестивалем
За підтримки Державного агентства України з питань кіно
За підтримки АТ «ТАСКОМБАНК»
Партнер Національної Кінопремії – Компанія Star Media
Генеральний телевізійний партнер – Телеканал «Україна»
Офіційний автомобільний партнер – Ауді центр ВІПОС
Партнер Національної Кінопремії – Готель Fairmont Grand Hotel Kyiv
Алкогольний партнер Національної Кінопремії – Glen Grant
IT-партнер – Brights Production
Офіційний аудитор - Крестон Джі Сі Дж
Ексклюзивний медіа-партнер - VOGUE
Генеральний радіо-партнер – NRJ
Світський партнер – Jetsetter.com.ua
Інформаційний партнер - журнал VGL Cinema

Ukrainian Film Academy


Комментариев нет:


Отправить комментарий