пʼятниця, 6 травня 2016 р.

Конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» починає прийом робіт

Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» відбудеться в четвертий раз з 22 квітня до 30 травня 2016 року. 
Конкурс поєднує активізм та різного роду креативні практики. Традиційно на конкурс приймаються роботи, тематично пов’язані із захистом свободи слова, доступу до публічної інформації, протидії цензурі, а також присвячені спеціальній темі року.  
Цьогоріч такою темою стала «Корупція – це…». 
Україна так само як й інші молоді демократії опинилася в ситуації пробуксовування реформ. Основною перепоною на шляху успішного розвитку стала корупція. Свобода слова, критичне мислення, спільні дії громадян, спрямовані на контроль за владою, здатні змінити ситуацію. Осмислення проблеми та відкритий діалог – перший крок на шляху змін. 
Роботи на конкурс приймаються в п’яти категоріях: зображення, текст, вірш, лозунг, мультимедіа. 
 
Особливістю конкурсу є його демократичність – участь може взяти кожен, незалежно від віку, громадянства, освіти.

Подати роботи можна чотирма мовами: українською, кримськотатарською, англійською, російською. 

Переможців конкурсу визначатимуть три журі: журі експертів, інтернет-користувачів та спеціальне журі.

До складу журі експертів увійшли: Алім Алієв, співзасновник «Крим SOS», медіа-консультант; Микола Гончаров, дизайнер; Аліса Ложкіна, головний редактор Art UkraineОльга Падірякова, редактор відділу УНІАН; Наталя Синепупова, дизайнер, Школа візуальних комунікацій; Наталя Соколенко, журналіст, «Громадське радіо»; Анастасія Станко, журналіст, Hromadske.tv; Владислав Троїцький, режисер, продюсер, засновник ГОГОЛЬFEST.

До спеціального журі увійшли представники організацій з протидії корупції та журналісти-розслідувачі: Дмитро Гнап, журналіст, програма «Слідство.інфо»;  Олексій Хмара, виконавчий директор Transparency International Україна, Тетяна Пеклун, член правління Центру протидії корупції; Наталя Седлецька, журналіст, програма «Схеми».

У дні конкурсу відбудуться також дискусії та майстер-класи з арт-активізму. Після оголошення рішення журі найкращі роботи експонуватимуться в Києві та регіонах України. 

Контакти:
Антон Іванов
cenzuri.stop@gmail.com
Сторінка конкурсу на Facebook

Організатор:Партнери:
Немає коментарів: