понеділок, 7 березня 2016 р.

«У центрі уваги» здобув «Оскар» за найкращий фільм

Премії Американської кіноакадемії у номінації Найкращий фільм удостоївся журналістський детектив Тома МакКарті «У центрі уваги». За лічені дні до вручення премій, 25 лютого, стрічка була випущена в український прокат компанією «Артхаус Трафік».

«У центрі уваги» зосереджений на скандалі навколо сексуальних домагань у католицькій церкві у Бостоні. Групі журналістів вдається довести, що деякі священики чіпляються до дітей, при цьому кардинал місцевої церкви не тільки знає про це, але і покриває злочинців.

Напередодні оскарівської церемонії фільм Тома МакКарті взяв п'ять нагород «Незалежний дух», які вручають найкращим незалежним фільмам США. Цього року «У центрі уваги» здобув також премію Гільдії акторів за найкращий акторський ансамбль і дві нагороди за найкращий оригінальний сценарій – від профільної Гільдії сценаристів та Британської кіноакадемії (BAFTA).


Команду «Spotlight», яка займалася розслідуванням, зіграли Марк Руффало, Майкл Кітон, Стенлі Туччі і Рейчел МакАдамс.

«У центрі уваги» йде у кінотеатрах по всій Україні – у Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Маріуполі, Одесі, Сумах та Харкові. Картина демонструється в українській озвучці. У столичному кінотеатрі «Жовтень» стрічку можна побачити мовою оригіналу з субтитрами.


Медіапартнери прокату: Espreso tv, Радио Вести, Platforma, Хорошее кино, oKino, Tochka, Фраза, vk.com/arthousetraffic


Немає коментарів: