вівторок, 8 вересня 2015 р.

Мапа для інвесторів Херсона


Широкому загалу представлен новий веб-портал "Мапа інвестиційних земельних ділянок м. Херсон", який ставить на меті створення сприятливих умов партнерства та взаємодії громадського, державного та комерційного секторів та залучення інвестицій.
"Мапа інвестиційних ділянок" являє собою відкриту базу даних земельних ділянок на території м. Херсона, продаж яких або прав на які можливий шляхом проведення земельних торгів (аукціону). База містить картографічні матеріали, стислу інформацію по кожному об’єкту та інформацію про форму передачі земельної ділянки. Проект формує стратегічну програму розвитку з залучення інвестицій, складовим елементом якої є створення єдиного інвестиційного вікна – механізму, за допомогою якого значно скорочується шлях інвестора на ринок землі України.
Інвестиційна мапа земельних ділянок Херсону
Деталі об'єктів Інвестиційної мапи земельних ділянок Херсону

Портал було розроблено в рамках програми "Цифрове перетворення Херсонської області" в партнерстві Херсонською міською радою, Херсонським обласним благодійним фондом «Об'єднання» та за підтримки Google Україна. 

За допомогою онлайн мапи можна візуально побачити розташування інвестиційних об'єктів, та інших, вже існуючих, інфраструктурних об'єктів регіону, які нанесені на глобальну Google карту. За допомогою багаторівневого фільтру на головній сторінці, ви маєте можливість відобразити ті об'єкти, що найбільш відповідають вашим вподобанням: фільтруючи за розміром ділянок, пропонованим призначенням, категоріям тощо.
- See more at: http://www.fundunion.org/2015/09/kherson-invest-map.html#.Ve222RgayK1


Немає коментарів: