вівторок, 24 лютого 2015 р.

ЕКСПЕРТИ ІЗ КАНАДИ ТА США НАВЧАТИМУТЬ УКРАЇНСЬКИХ СПЕЦІАЛІСТІВ СКЛАДНОМУ ПРОТЕЗУВАННЮ

В рамках Проекту Підтримки Протезування в Україні (Спільний проект Канади та США), Конгрес Українців Канади, відділ Торонто та Канадсько-Українська Фундація вирішили розпочати роботу у напрямку вдосконалення галузі протезування в Україні.

З 26 квітня по 8 травня команда протезистів i реабілітологів із Канади та США працюватимуть зі своїми українськими колегами. Спеціалісти з різних регіонів України прибудуть до Києва щоб взяти участь у проекті, по закінченню якого матимуть змогу забезпечувати якісне протезування та реабілітацію на місцях за державний кошт.

Щонайменше 5 кандидатів на складне протезування рук та ніг, серед яких є чоловіки та жінки, безкоштовно отримають функціональні протези, включаючи міо-електричні.

Навчатимуть українських протезистів спеціалісти американської організації «Простетика», основною діяльністю якої є вдосконалення навичок складного протезування спеціалістів в країнах де це необхідно.

Організатори проекту: Конгрес Українців Канади відділу Торонто та Канадсько-Українська Фундація.

Підтримку проекту надають: Міжнародна Асоціація Протезування та Ортопедії в США,

організація «Простетика», Громадська Організація «Підмога.інфо», Міністерство соціальної політики України.

Значну фінансову підтримку проекту надaли Канадсько-Українська Фундація та Світовий Реабілітаційний Фонд, а також громадськість.

Проект Підтримки Протезування в Україні «Ukraine Prosthetic Assistance Project» - це чудовий приклад міжнародної співпраці організацій та громад, результатом якої стане передача знань та навичок спеціалістів світового рівня українським спеціалістам, що в подальшому призведе до значних позитивних змін у галузі протезування в Україні.Керівник проекту та основна контактна особа: Антоніна Кумка +1 (905)966 1712 (вайбер) a.kumka@sympatico.ca

Партнер Проекту в Україні ГО «Підмога.інфо», контактна особа Олексій Краснощоков, 050 97 25 474, ok@pidmoga.info


Немає коментарів: