понеділок, 12 травня 2014 р.

Кориснi продукти - футболу


«Кубок націй Данон», наймасштабніший дитячий футбольний чемпіонат, уже стартував в Україні. Цього року півфінал відбудеться 12-13 травня в м. Херсоні, на якому зустрінуться команди трьох областей України. Миколаївська область буде представлена ЗОШ № 33 м. Миколаєва Корабельного району, а переможців Одеської та Херсонської областей визначать футбольні матчі, що відбудуться 9 та 10 травня. Загалом сім груп команд представлятимуть всі області нашої країни на українських регіональних півфіналах. І тоді сім переможців регіональних півфіналів зустрінуться у чесній боротьбі під час передфінальних матчів; до них долучиться команда зі Львова, де проходитиме Всеукраїнський Фінал 28 травня.
Марек Войтина, генеральний директор ТОВ «Данон»: «Ми в Данон віримо, що кожен українець
може жити на 5 років довше і допоможемо їм досягти цього вже через 5 років. Для цього ми розбудовуємо здорове суспільство через корисні продукти та соціальні ініціативи. Проект «Кубок націй Данон» дає можливість кожному школяреві змагатися за свою мрію , захищати кольори національної збірної на міжнародній арені. Для того, щоб юним чемпіонам вистачало енергії і сил на нові звершення, їм обов'язково потрібно правильно харчуватися. Молоко збагачує організм кальцієм та іншими важливими мікроелементами, а йогурт допомагає травленню та зміцнює імунітет. Вживайте 3 молочні продукти на день і вперед до великих перемог!»
«Кубок націй Данон» - це найбільший міжнародний футбольний чемпіонат, який збираєдітей у віці від 10 до 12 років із 45 різних країн світу! Щороку близько 2.5 мільйонів школярів з усього світу беруть участь в цьому чемпіонаті.
Юні українці є учасниками «Кубку націй Данон»вже 12 років поспіль. Найбільшим досягненням за ці роки стало третє місце, яке виграла команда із Кременчука у 2000 році. Під час турніру в Південній Африці у 2010 році учні Львівської школи №73 зайняли п’яте місце серед 40 команд. Ми сподіваємося, що 2014 рік принесе нам ще більше і наші хлопчаки підкорять футбольну Бразилію!

Немає коментарів: