четвер, 21 лютого 2013 р.

За «Честь професії» - журналісти

Програма розвитку ООН за підтримки Посольства Великої Британії в Україні запрошує журналістів прийняти участь у Конкурсі професійної журналістики «Честь професії» та оголошує спеціальну номінацію на кращий журналістський матеріал за тематикою захисту прав людини в Україні.
Ціллю номінації є відзначити журналістські матеріали, котрі виявляють системні проблеми у сфері захисту та забезпечення прав людини в державі, та пропонують вирішення ситуації, що склалася.
До участі запрошуються всі, хто професійно займається журналістикою в Україні – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром і області журналістики, регіоном роботи і проживання. Один і той самий журналіст, редакція або третя особа можуть подавати декілька робіт одночасно – обмежень по кількості заявок на участь в Конкурсі немає. При цьому на кожну роботу, подану на Конкурс, необхідно оформити окрему заявку.

Матеріали на тему захисту прав людини, які подаватимуться на конкурс, мають бути опублікованими у проміжок часу з 31 березня 2012 р. по 31 березня 2013 року.
Перевагою користуватимуться аналітичні матеріали, які розкриватимуть проблематику прав людини в Україні. Роботи оцінюватиме журі конкурсу «Честь Професії», до складу якого додатково увійдуть експерти Представництва ООН та посольства Великої Британії в Україні.

Критерії оцінки:

- Професійна якість матеріалу,

- Глибина розкриття правозахисної тематики,

- Зрозумілість та ефективність викладення матеріалу для читача,

- Повнота інформації, зручність у використанні,

- Актуальність та наявність конкретних прикладів вирішення проблем


Конкурсні роботи приймаються до 31 березня 2013 року включно.


Детальніше про рекомендації до робіт, які можна подавати у номінацію читайте тут -http://www.konkurssmi.org/works/12/

Переможець в цій номінації отримає усі нагороди переможця конкурсу «Честь Професії 2013» (статуетка, диплом, квіти, тощо) та планшетний комп’ютер (iPad Mini) від ПРООН та посольства Великої Британії в Україні.


Фіналісти, окрім дипломів фіналістів від організаторів «Честь Професії 2013», отримають почесні відзнаки та сувеніри Представництва ООН в Україні та посольства Великої Британії в Україні.


Немає коментарів: