субота, 4 травня 2024 р.

Авторка "Предателей" намагається правду встановити Закінчився 1-й сезон серіалу "Предатели", що зняли Марія Пєвчих та Фонд боротьби з корупцією. Факти згадані, маски - зняті. Зграя піарників олігархів та відставних чекістів вкрай незадоволені.

Молода дівчина з Лондона мала сміливість назвати речі своїми іменами стосовно оборудок з суспільним майном відразу після СРСР. Не сподобалось!

Ще б пак. Майже 25 років на 90-ті в Москві молились, як на період розвитку демократії. Марія наважилась довести що не було ніякої демократії, суцільна імітація, а за "кулісами" - розподіл загальнонаціональних скарбів: прихватізація.

За критику ваучерної приватизації авторку запідозрили у прихильності до комуністів, вони у 90-ті теж критикували роздержавлення.

Після 3-ї серії, де Пєвчих розповіла про блискавичне просування Путіна к олімпу, не чутно голосної критики. Радяться? Може пішли до Кремля спитати, щоб не помилитись. 

Досить дивно, що дівчині  росеміграція доручила перезаванження публіцистики в російськомовному ютьюбі! Трибуни закінчились...

Карлсона знову треба викликати.

В.Інгульский.Немає коментарів: