субота, 27 квітня 2024 р.

Знайшовся сміливий американецьКолишній спецпредставник по Україні  Курт Волкер: How Ukraine Wins


Це майже епіграф:


"Нам потрібно почати стримувати Росію від подальшої агресії, а не запевняти її, що ми прагнемо уникнути «ескалації». Замість того, щоб турбуватися про те, що може зробити Путін, Путін повинен турбуватися про те, що ми можемо зробити."


Ми більше не повинні давати Україні стільки, щоб вижити, але недостатньо, щоб перемогти. Перемога України є важливою для відновлення миру в Європі, стримування китайської агресії в Азії та посилення занепокоєння Ірану щодо наступного нападу на Ізраїль.


Слід негайно вжити ряд заходів:Адміністрація Байдена повинна чітко та недвозначно підтвердити заяву президента Байдена від 12 грудня : «Ми хочемо, щоб Україна виграла війну». Мета Америки – перемога України.


Це повідомлення потребує чіткого й послідовного повторення на найвищих рівнях уряду США та має бути підкріплено політичними рішеннями, необхідними для втілення цього в реальність.Ніяких двозначностей зі словами Президента бути не повинно. Ми повинні мати стратегічну чіткість. Американські чиновники нижчого рангу повинні припинити уникати слів «перемога», «перемога» і «поразка Росії».

Тепер, коли фінансування забезпечено, американські військові повинні якнайшвидше наповнити Україну величезною кількістю зброї та боєприпасів. Російська армія перебуває в дуже слабкому стані, з поганим обладнанням, підготовкою, моральним духом і керівництвом, але вона досягла успіхів за останні місяці через брак боєприпасів в Україні.

Російським військам потрібно відчути «шок і благоговіння», щоб зрозуміти, що поле бою зараз змінилося, і що час не на їхньому боці.

У рамках цього адміністрація Байдена має скасувати всі штучні та самовстановленні обмеження на допомогу Україні. США повинні надати Україні свої балістичні ракети ATACM з найбільшим радіусом дії, які можуть досягти Севастополя, Керченського мосту та матеріально-технічного скупчення Росії далеко за лінією фронту.

Вона повинна припинити оголошувати російську територію «забороненою» для українських цілей, а натомість закликати Україну вражати лише цілі у військовому відношенні, що відповідає міжнародному праву.

Він повинен оголосити вже списані літаки, які стоять у пустелі Арізони, як надлишкові оборонні статті та почати надавати Україні штурмовики А-10, бойові літаки F-16 та інші планери, щоб побудувати належним чином масштабовані українські ВПС, які зможуть відмовити українцям повітряний простір для російських літаків.

Адміністрація повинна тісно співпрацювати з Туреччиною, Румунією та Болгарією (нашими чорноморськими союзниками по НАТО) для розширення можливостей розмінування та участі в операціях зі свободи судноплавства в Чорному морі. Згідно з Конвенцією Монтре, що не бере участи в війні учасник може вводити військові кораблі в Чорне море на 21 день. Це має забезпечити постійну присутність у регіоні для стримування нападів Росії на комерційне судноплавство.

Франція, Сполучені Штати, Велика Британія та інші союзники по НАТО повинні сформувати «коаліцію охочих», щоб безпосередньо допомагати Україні в захисті її міст, цивільного населення та невійськової інфраструктури від ударів безпілотників, ракет і ракет — так само як вони зробив нещодавно з Ізраїлем.

Це можна зробити шляхом встановлення разом з Україною «санітарного кордону» в українському повітряному просторі, що межує з НАТО. Це можна було б зробити лише з території НАТО, або й у самій Україні. Удари по безпілотнім транспортним засобам, які спрямовані лише на завдавання шкоди українським цивільним особам і, наприклад, їхнім електростанціям, і становлять ризик для сусідньої території НАТО, не вимагають від країн безпосереднього бою з російськими силами. Потрібно лише займатися гуманітарним захистом цивільного населення, а також запобігати будь-яким випадковим ударам по території НАТО.

Такий кордон міг би простягнути сотні миль у повітряний простір України та збільшити захист Львова, Одеси та Києва, одночасно звільнивши перевтомлені та недостатньо озброєні ракетні екіпажі країни.

Сполучені Штати також повинні почати досягати консенсусу в НАТО щодо запрошення України на липневому Вашингтонському саміті, щоб почати переговори про її вступ до НАТО якнайшвидше.

Таке запрошення необхідне: сказати Володимиру Путіну, що він ніколи не переможе Україну; допомогти розробити стратегію перемоги України; і закласти основу для майбутнього європейського мирного врегулювання.

Конгрес США повинен швидко схвалити ленд-ліз для України на суму до 500 мільярдів доларів. Допомога США Україні є необхідною та доцільною, але щоб уникнути прогалин у доступному фінансуванні в майбутньому.

Конгрес повинен заздалегідь надати Україні повноваження позичати у США на свої оборонні потреби. Так США врятували Велику Британію у Другій світовій війні, і це цілком доречно сьогодні у випадку з Україною.

Такий крок також сигналізував би Путіну, що ми можемо пережити і перевершити Росію, що б він не робив, тому його авантюрі в Україні має бути покладено край.

Голосування в Палаті представників є переломним, але саме по собі воно не гарантує перемоги та миру.

Тепер за цим мають виникнути рішучі дії з боку адміністрації США, щоб забезпечити українську перемогу, і таким чином відновити умови для постійного миру, процвітання та безпеки в Європі, а також відновити стримування на цьому континенті. , Близького Сходу та Азії.

Не можна недооцінювати наслідки невиконання, оскільки вони можуть бути жахливими.Немає коментарів: