пʼятниця, 1 березня 2024 р.

Морпіхи з Миколаївщини отримали 5 комплектів тепловізійної аеророзвідки
Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» спільно з Укрексімбанком передали 25 комплектів тепловізійної аеророзвідки для бригад морської піхоти ЗСУ. 5 із них отримали бійці 36-ї ОБрМП імені контрадмірала Михайла Білинського з Миколаївщини.

18 276 905 гривень на обладнання зібрали у рамках проєкту «Цілевказання». Ініціатива стартувала торік 30 листопада і завершилася 1 березня 2024 року.

Крім 36 ОБрМП, по 5 комплектів також отримали 35, 37, 38 окремі бригади морської піхоти та 140-й окремий розвідувальний батальйон. Кожен комплект тепловізійної аеророзвідки містить, зокрема:

3 DJI Mavic 3 thermal;


планшет із картою памʼяті та підсумком;


антена для підсилення сигналу;


15 акумуляторів та 15 флешок;


зарядна станція.

За допомогою цього обладнання морська піхота може ефективніше коригувати вогонь і виявляти ворожі позиції.

«Комплекти тепловізійної аеророзвідки дають можливість морпіхам ефективно працювати в темну пору доби. Адже саме вночі противник переміщує техніку, вивозить поранених, поповнює боєприпаси тощо. Завдяки наявності антен для підсилення сигналу бійці можуть керувати дронами з укриття, також вони стійкіші проти засобів РЕБ. Такі комплекти — це перевірене рішення. Вони добре себе зарекомендували на полі бою», — говорить Андрій Нагорний, керівник військового відділу Фонду «Повернись живим».

«25 комплектів нічної аеророзвідки для ЗСУ — done. Швидкість закриття багатомільйонного збору у першому спільному проєкті Укрексімбанку та «Повернись живим» говорить про те, що наші громадяни та бізнес продовжують ставити потреби військових на перше місце. Завдяки нашим клієнтам, а також Фонду «Повернись живим», ми вп’ятеро збільшили суму допомоги, яка була у розпорядженні банку. Разом ми — сила! Маємо надію, що бригади морської піхоти ЗСУ будуть у більшій безпеці, виконуючи бойові завдання в темний час доби, а окупанти не матимуть жодного шансу лишитися непоміченими. Продовжуємо працювати. Слава Україні!», — зазначив Голова Правління Укрексімбанку Сергій Єрмаков.


Немає коментарів: