четвер, 8 лютого 2024 р.

Створили документалку? Подавайте в каталог


Відкриваємо прийом заявок до VIІ Електронного каталогу української документалістики. Він презентуватиме українські документальні фільми та кінопроєкти 2023–2025 років випуску, а також продакшн-компанії, студії, кінофестивалі, дистриб'юторів, а відтепер і кураторів/-ок неігрового кіно.


До нього увійдуть фільми та кінопроєкти креативної документалістики 2023–2025 років випуску, а також роботи, що перебувають на етапі розроблення та виробництва. Нам цікаві роботи, де автор(к)и творчо працюють із формою та експериментують, але й які, однак, зрозумілі глядач(к)ам і мають важливе соціальне повідомлення. Ми не ставимо жодних обмежень щодо тривалості фільмів і включаємо до каталогу як короткометражні, так і повнометражні роботи.

АНКЕТА ДЛЯ ФІЛЬМІВ/КІНОПРОЄКТІВ

Також Каталог міститиме інформацію про продакшн-компанії, дистриб’юторські компанії, кінофестивалі та інші інституції, які працюють із креативною документалістикою в Україні. Також ми прагнемо включити до каталогу інформацію про українських кінокураторів/-ок, які мають експертизу в креативній документалістиці та досвід у (пре)селекції, програмуванні чи організації подій із українським неігровим кіно в Україні та/або за кордоном.

АНКЕТА ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ І КУРАТОРІВ/-ОК

Прийом заявок до VIІ Електронного каталогу триває до 24 лютого 2024 року включно. Про результати відбору заявників / заявниць повідомимо електронною поштою не пізніше, ніж 9 березня 2024 року. Оновлений електронний каталог буде опублікований онлайн на сайті docudays.ua у квітні 2024 року.

Докладніше про критерії відбору до каталогу читайте в регламенті. З попередніми виданнями каталогу можна ознайомитися за посиланням.

У разі будь-яких питань, будь ласка, пишіть на електронну пошту: ukrdocs@docudays.uaНемає коментарів: