вівторок, 15 серпня 2023 р.

Вітрильні змагання на ТілігуліУ день молоді відбувся Відкритий чемпіонат Миколаївської області з вітрильного спорту «Вітри Тилігулу». Участь у змаганнях взяли 70 майстрів – до миколаївських спортсменів приєдналися учасники з Одещини. Тренувалися вони за кордоном та в інших регіонах України.

Як повідомив Георгій Решетілов, наразі спортсмени отримали змогу практикуватися у Миколаївському яхт-клубі, після обстеження акваторії рятувальниками.«Мені дуже приємно, що сьогодні ми можемо організувати й провести чемпіонат на «безпечній» воді саме у Миколаївській області. Це гарна можливість й надалі розвивати вітрильний спорт у нашому регіоні. Бажаю всім успіхів та удачі», – сказав перший заступник начальника ОВА.


Також у рамках заходу присутні побачили пʼятиборство козацьких бойових ігор «Зграя» та могли взяти учать у пригодницькому квесті екологічно-спортивного напрямку, майстер-класах витворів народного мистецтва, плетінні маскувальної сітки, виготовленні витинанок,
ляльок-мотанок тощо. 

До того ж відбувся обласний співочий огляд обдарованої молоді Миколаївщини, де найкращі виконавці отримали нагороди, та відкриття фото виставки «Пейзаж Тилігулу».

Окрім того, Віталій Кім та Георгій Решетілов приєдналися до погашення серії марок Укрпошти «TILIGUL Games».

«У нас є великі плани щодо відновлення туристичного потенціалу Миколаївщини, й особливо на Тилігулі. Тож звикайте, що з кожним роком тут буде все краще», – сказав очільник області.

Слід додати, що відпочиваючі долучилися до збору «Мінусни шахіда» на 100 антидронових прожекторів. Вони значно допоможуть воїнам з мобільних груп, які виявлятимуть та знищуватимуть ворожі дрони на Миколаївщині.


Немає коментарів: