Мета заходу: представлення найбільш успішних проєктів, реалізованих українцями та обмін думками з представниками осередків українців трьох країн – Німеччини, Франції та Італії. Налагодження діалогу та комунікації з представниками Посольств, Верховної Ради України, та експертами для координації спільних зусиль з адвокації перемоги України.
Заходьте, щоб дізнатися про успішні історії наших співвітчизників у Німеччині, Франції та Італії, ділитися своїми досвідами та обговорювати головні виклики, що стоять перед нашою громадою. Ми впевнені, що об'єднавши зусилля, ми зможемо забезпечити перемогу для нашої України!
Запрошуємо взяти участь у заході https://www.facebook.com/events/213639184967750/?ref=newsfeed
Окреме слово буде надано представникам Посольств, Верховної Ради, експертам та потужним адвокатам України!
Немає коментарів: