середу, 21 червня 2023 р.

6,3 МЛН ОСІБ УКРАЇНСЬКИХ БІЖЕНЦІВ ЗА КОРДОНОМ – ПРЕДСТАВНИЦЯ УВКБ ООНЗ часів Другої світової війни – це найбільший потік біженців, який був зареєстрований протягом короткого періоду часу.

Такі дані під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила Кароліна Ліндхольм Біллінг, Представниця Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

«Кількість українців за кордоном становить 6 мільйонів 300 тисяч осіб, які шукають захисту у європейських країнах, становить. І більшість із них – діти та жінки», – наголосила вона.

Представниця УВКБ ООН зазначила, що українським біженцям надається суттєва підтримка, і Управління Верховного комісара ООН у справах біженців продовжує підтримувати Україну.

«Люди продовжують тікати від російських атак, вони поза своїми домівками, і ми, як міжнародне товариство, маємо продовжувати надавати їм цю підтримку, і ми будемо продовжувати наголошувати на необхідності такої підтримки, важливості цієї теми», – наголосила вона.

Зазначимо, що щорічно, 20 червня – Всесвітній день біженців, який відзначається більш ніж у 100 країнах, у тому числі в Україні.

Організація Об’єднаних Націй, Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та громадянські спільноти у всьому світі проводять заходи, щоб привернути увагу громадськості до мільйонів біженців та внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути свої будинки через війни, конфлікти та переслідування.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini


Немає коментарів: