вівторок, 27 червня 2023 р.

ТОП-5 способів відпочинку для дітей вліткуЛіто - це час, коли діти звільняються від шкільних уроків та мають безліч часу та енергії на відпочинок. На жаль, складна ситуація в країні залишить дітлахів без морського відпочинку і цього року. А для багатьох навіть відвідати бабусю з дідусем залишається поки що нездійсненою мрією. Однак, ми склали ТОП-5 способів літніх розваг, які ви зможете запропонувати своїм малюкам.


Кемпінг. Літо – це ідеальний час для подорожей на природу. Організуйте маленьку пригоду, яка залишиться у дитячих спогадах на все життя – сімейний похід або кемпінг, де діти зможуть насолодитися красою природного середовища. У поході в парки чи ліс діти навчаться виживанню, розвиваючи навички орієнтування, розпалювати багаття й готувати їжу на відкритому вогні і багато іншого.


Спортивні активності.
Запишіть дітину на спортивні секції чи організуйте власні змагання та ігри на вулиці. Футбол, баскетбол, волейбол, плавання, велосипедні прогулянки - це лише деякі з варіантів, які допоможуть дітям активно провести час на свіжому повітрі, покращити координацію рухів і розвинути командний дух.


Літні табори.
Літні табори – чудова можливість для дітей провести час із друзями, завести нові знайомства та отримати масу позитивних емоцій. У таборі діти можуть займатися спортом, брати участь у мистецьких проектах, співати, танцювати та навчатися новим навичкам. Це також чудовий спосіб для дітей розвинути самостійність та незалежність.


Парки розваг.
У парках розваг можна знайти атракціони і веселощі для будь-якого віку, де діти зможуть добре розважитися з усією родиною.


AJT Junior. Запишіть дитину до AJT Junior - міжнародного єврейського проєкту для дітей 7-12 років, що працює у 16 містах України. У ньому дітлахів вчать неформальній освіті, які спрямовані на інтелектуальний, творчий та естетичний розвиток. У стінах цього навчального закладу ваш малюк займатиметься розвитком пам’яті і логіки, відвідуватиме тренінги особистісного розвитку і розвиватиме свої таланти й креатив на творчих майстер-класах. Щоб зареєструвати свою дитину на цей міжнародний освітній проєкт, заповніть форму за посиланням


І головне пам’ятайте, що попри складну ситуацію і труднощі в країні, діти все одно мають право на незабутній літній відпочинок. Адже дитинство - це час, який більше не повернеться ніколи. Тож подаруйте своїм малюкам і цього літа можливість відпочити так, як їм захочеться.Немає коментарів: