вівторок, 23 травня 2023 р.

Свято у Новій Одесі
Сьогодні Новоодещина гостинно приймала команду креативного проєкту «Туризм, Спадщина, Творчість». Міський голова Олександр Поляков привітав учасників заходу щирими побажаннями вдалої реалізації всіх починань на благо громади.

Для туристичних операторів, авторів та промоутерів креативних туристичних продуктів Миколаївщини організатори провели навчання сервісам веб платформи www.tourndo.comА на мальовничому березі водойми довго лунали обрядові пісні у сучасному виконанні, танцювали неймовірні дівчата, згадували минуле з вірою в мирне майбутнє.


Учасники заходу мали змогу ознайомитись із старовинним обрядовим дійством - "Вбирання нареченої під вінець", взяти участь у приготуванні та посмакувати страву "сніданок для свекрухи" за автентичним рецептом, стати учасниками чудових майстер класів та зробити фото в національному вбранні.

Цікава фольклорна програма в поєднанні з активним відпочинком на Новоодеській землі обов’язково привабить туриста, адже громада дружня до бізнесу - в пріоритетах сучасного розвитку нашої країни.
Ольга Дрозд,
студентка 2 курсу журналістикиНемає коментарів: