суботу, 22 квітня 2023 р.

Миколаїв відвідав єврокомісар Янез Ленарчич


У п’ятницю, 21 квітня Миколаїв з робочим візитом відвідав європейський комісар із питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич.

У рамках візиту відбулась робоча зустріч єврокомісара Янеза Ленарчича та керівника Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Каплуна з начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом.
Під час зустрічі Віталій Кім разом з європейськими партнерами відвідали хаб з розподілення гуманітарної допомоги та обговорили напрямки її надання у найкоротші терміни.
«Цей візит символізує потужну підтримку та допомогу Миколаївській області. Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб якомога швидше забезпечити необхідною допомогою людей, які постраждали внаслідок військової агресії рф», – сказав очільник області.
Своєю чергою Янез Ленарчич наголосив, що Миколаївщина може й надалі розраховувати на підтримку Європейської комісії.

Також Віталій Кім ознайомив єврокомісара з наслідками ракетних обстрілів рф по цивільній та критичній інфраструктурі Миколаєва. Зокрема, вони відвідали одну з миколаївських лікарень, яку було пошкоджено внаслідок ворожих обстрілів. Головний лікар медичного закладу розповів про функціонування лікарні під час військового стану та використання генератора, який європейська сторона передала торік.

Далі Янез Ленарчич оглянув об’єкт «Миколаївводоканалу», де директор підприємства Борис Дуденко повідомив про нагальні потреби у водопостачанні міста. Також він зазначив, що отриманні від ЄС генератори найближчим часом будуть встановлені на насосній станції та очисних спорудах каналізації.

Крім того, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Микола Панасенко розповів як миколаївські рятувальники використовують спецтехніку, надану європейськими партнерами, для виконання аварійно-рятувальних робіт.


Немає коментарів: