понеділок, 3 квітня 2023 р.

До чого готуватись зрадникам Криму?

У РНБО вже розробляються основні кроки, які будуть застосовуватись під час деокупації українського Криму. Зокрема, пропонується прибрати Керченський міст та обмежити колаборантів у праві брати участь у виборах – обирати та бути обраними.

Про це повідомив у Facebook секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данилов.


"Російський гауляйтерський мотлох у тимчасовому окупованому Криму щось надто розійшовся в істеричному z-припадку - то збираючись захопити Київ або Одесу, то впадаючи в совковий маразм відродження "кримського смершу". Для цього московського сміття хочу дохідливо намалювати поки широко" де вони та їм подібні будуть цілями номер один – щоб назавжди відбити будь-якому бажанню навіть дивитися у бік московії чи відкривати рота, насамперед не подумавши, коментувати щось пов'язане з Україною”, - написав він.

За словами Данилова, ці 12 кроків полягають у наступному :

1. На громадське обговорення будуть винесені питання щодо проекту та місця розташування в Криму пам'ятника "російський військовий корабель йде на@уй". З метою економії державних коштів можна використовувати п'єдестал пам'ятника затопленим кораблям у Севастополі.

2. Крім кримінального переслідування за колабораціонізм та держзраду розробляється люстраційний механізм персональної оцінки, яким, зокрема, визначається рівень відповідальності та ступінь залучення конкретних осіб, громадян України, мешканців Криму до підтримки діяльності окупаційних адміністрацій, що передбачає обмеження прав участі у виборах - обирати та бути обраними.

3. Щодо державних службовців, суддів, прокурорів, працівників правоохоронних органів та інших категорій осіб, які на 2014 рік перебували у штаті органів влади України, МВС, СБУ, МОУ та ін., а після лютого 2014 року працювали в російських окупаційних структурах, українські суди визначать, чи вони підлягають кримінальної відповідальності.

"Але якщо не підлягають, вони позбавляються державних пенсій, у тому числі із забороною подальшого працевлаштування на роботу в держорганах та органах місцевого самоврядування України. "Вовчий квиток" – назавжди", – пояснив він.

Крім того, надання Силам оборони України та наслідку важливої ​​інформації щодо питань національної безпеки може стати підставою для пом'якшення кримінального покарання.

4. Росія чи інше формування, яке претендуватиме на правонаступництво, забезпечує безумовну та повну видачу всіх підозрюваних у державній зраді та інших кримінальних злочинах осіб, як громадян України, так і громадян Росії, причетних до військових злочинів (міжнародні злочини, які не мають строків давності – геноцид, військові та проти людяності), скоєних на території нашої держави в цілому та зокрема.

5. Пропагандисти-журналісти, медійники та різноманітні експерти, які сприяли окупації, мілітаризації дитячого виховання та розпалюванню ворожнечі проти України українців, кримських татар та інших національностей – група особливої ​​уваги, злочини яких будуть розслідувані українськими, а за необхідності міжнародними правоохоронними структурами.

"Законно за вироком суду буде позбавлено волі, звань, пенсійного забезпечення, майна, честі та поваги", - констатував секретар РНБО.

6. Громадяни Російської Федерації, які незаконно приїхали проживати на Кримському півострові після лютого 2014 року, повинні негайно залишити територію України у визначений законом строк.

7. Угоди, вчинені не за українським законодавством після лютого 2014 року, у тому числі за нерухомим майном, визнаються нікчемними – закон, який діє вже 9 років. Право власності на майно залишається за громадянами України. Якщо майно присвоєне чи націоналізоване окупантами, воно повертається власникам.

"Важливо пам'ятати (!) - будинки, квартири, земельні ділянки та інша нерухомість, придбані громадянами Росії в Криму, гідні не більше ніж майбутнього Аксьонова або надії на вихід Костянтинова та подібного колаборантського мотлоху за умовно-достроковим звільненням", - додав Данилов.

8. Транспортний перехід у місті Керч Автономної Республіки Крим демонтується з метою забезпечення повної свободи мореплавства у рамках програми відшкодування збитків.

9. Реалізується комплексна програма "Детоксикація" - нейтралізація наслідків багаторічної дії російської пропаганди на суспільну свідомість частини населення півострова. Зокрема, використовуючи досвід застосування дієвих методів денацифікації Німеччини у 40-х роках, серед яких участь виявлених груп активної підтримки російської окупації у громадських роботах щодо відновлення зруйнованих українських міст, процесів ексгумації та перепоховання жертв російської агресії (для осіб, визнаних винними у таких злочинах) судом). Надання максимально широкого доступу до інформації про злочини путінського режиму.

10. Створення документальної бази фактів російських злочинів проти українських громадян, які чинили опір окупації. Відновлення у правах українських та кримськотатарських активістів.

11. Негайне звільнення всіх громадян України, кримських татар, українців, які переслідуються РФ за політично мотивованими ознаками з 2014 року з відшкодуванням завданих моральних збитків.

12. Враховуючи місце та роль в ідеології рашизму, системі негативного міфоутворення та переписування історії, так зване "місто російської слави" (мається на увазі Севастополь - ред.) перейменовується в "Об'єкт № 6".

"Верховна Рада України пізніше приймає рішення про нову назву міста. Можливо, Ахтіар", - пропонує він.
Немає коментарів: