неділю, 19 березня 2023 р.

Фільм «Небезпечний» про ґанґста-репера з темним минулим виходить у екрани УкраїниВід дрібного злочинця з ґетто до зірки гіп-гопу: натхненна реальними подіями кримінальна драма виходить на великі екрани наступного тижня.

23 березня на великі екрани українських кінотеатрах виходить кримінальна драма «Небезпечний». Спочатку біженець, потім дрібний злочинець, а згодом — великий наркодилер. За сміливість і жорстокість його прозвали Небезпечним. Тепер у нього нова мета — стати зіркою гіп-гопу. Та як це зробити, коли тебе запроторили за ґрати?
Режисер стрічки — Фатіх Акін, володар «Золотого ведмедя» Берлінале (за фільм «Головою об стіну») та «Золотого глобуса» (за фільм «На межі»). Головну роль виконав Еміліо Сакрая, зірка серіалу «Племена Європи» від Netflix. Картина натхненна реальними подіями з життя німецького реп-виконавця Xatar (псевдонім означає «небезпечний» у перекладі з курдської). Його шлях до слави був сповненим авантюр: у 2009 році він узяв участь у пограбуванні, після чого переховувався від розшуку в Іраку; уникнути покарання йому не вдалося, й він таки потрапив до в'язниці, де записав свій альбом на таємно пронесений диктофон.

Рейтинг фільму на платформі IMDb становить 7.1.

Кримінальна драма «Небезпечний» виходить в український прокат 23 березня.


Немає коментарів: