пʼятниця, 24 лютого 2023 р.

Українську систему Delta презентували на TIDE Hackathon 2023
Українську систему керування боєм та стеження за противником Delta представили учасникам НАТО на TIDE Hackathon 2023, який проходив у Варшаві.

Під час презентації союзникам розповіли про розвиток системи, переваги хмарного середовища для забезпечення ситуаційної обізнаності, особливості використання штучного інтелекту для розпізнавання об'єктів на фото та відео, а також інструменти кібербезпеки, що застосовуються для комплексного захисту системи та її користувачів.


«Мало хто у світі має досвід розбудови й використання таких систем в умовах повномасштабної війни», — зазначили в ГО «Аеророзвідка».


Від самого початку Delta розробляли відповідно до стандартів НАТО. Це забезпечує її сумісність з аналогічними системами країн Альянсу. Система забезпечує повне розуміння ситуації на полі бою в режимі реального часу, об'єднує інформацію з різноманітних сенсорів та може працювати на будь-якому пристрої, де є інтернет-браузер.


Нагадаємо, команда розробників Delta неодноразово ставала переможцями NATO TIDE Hackathon та Tide Sprint. Систему створили у Центрі інновацій та розвитку оборонних технологій.


SPEKA.media


Немає коментарів: