середу, 14 вересня 2022 р.

Конференція про інформаційну освітуВ Одеській політехніці у змішаному форматі відбулась ХV Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття". Більше 70 дипломованих фахівців та здобувачів вищої освіти.

Деякі колеги в медіа тепер виказують думку що  "в бій ідуть одні старики"! Я ж давно стою на позиції: чим більше молоді в медіа, тим ближче контент до запитів публіки.

А на сьогодняшньої конференції розпочалась вельми актуальна дискусія щодо осучаснення місцевої інформаційної освіти. Досить симуляції та конструювання реальності, пильнуємо підручники й технологічні мапи з підготовки журналістів, бібліотечних й архівних фахівців, інфоменеджерів. Маніпуляції правдою та суцільна брехня, яку застосовує в теперішній війні Росія, розпочиналась телевізійними та інтернет матеріалами.

Контрпропаганда - це сьогоднішній тренд, а завдання на наступний навчальний рік - наукова кооперація українців з європейцями. Разом ми не тільки зупинимо, але й знищим інфотерористів.

А ви кажете: до чого сучасна інформаційна освіта.

В.Головченко.
Немає коментарів: