понеділок, 14 березня 2022 р.

Залишайтесь в курсі локальних новин, де б ви не були!

Компанія KitSoft створила телеграм-бот для отримання новин з достовірних джерел https://t.me/UASmartNewsBot.

Телеграм-бот SmartNews допоможе не загубитись в інформаційному потоці і вчасно дізнатися про головне в обраному регіоні.

Зараз людям важливо знати, що відбувається в їх рідних містах й там, де їх родичі та друзі.Кількість інформації постійно збільшується, а відрізнити правду від фейків стає важче. Постійний пошук і переглядання новин забирає купу часу та погіршує психічний стан.

Для того, щоб якісно інформувати українців стосовно ситуації у регіонах та зменшити негативний вплив від зростаючої кількості новин, створили SmartNews.

Щоб почати користуватися ботом, треба обрати ключові слова, наприклад, Харків, Гостомель, Зеленський, укриття, тощо.

Бот покаже останні новини за обраними ключовими словами і буде оперативно надсилати нові матеріали, як тільки вони з’являться в офіційних джерелах. Для цього використовується технологія розумного пошуку по офіційних телеграм-каналах державних органів і перевірених новинних агенціях. Переглянути повний перелік джерел можна через меню бота «Джерела».

Олександр Єфремов, СЕО Kitsoft, прокоменував:

«З перших днів війни всіх нас накрило з головою потоком новин. Купа фейків, іноді навіть достовірні джерела помиляються. Крім того, кожного з нас дуже цікавить інформація про друзів та рідних, які застрягли в різних містах. @UASmartNewsBot збирає новини з достовірних каналів за ключовими словами, які вам цікаві. Ви можете підписатися на «Васильків» , або «Буча» і будете отримувати достовірні новини про них. Ми вже користуємося всією компанією, щоб знати, у кого яка ситуація».
Немає коментарів: