вівторок, 8 лютого 2022 р.

За гроші Єпідтримки почалась передплата друкованих медіаЗапрацювала програма Єпідтримка для передплати друкованих ЗМІ. За вчорашній «тестовий» день через онлайн-сервіс «Укрпошти» отримано перші 60 замовлень на передплату національних та місцевих видань.

Саме онлайн-сервіс з передплати стає наразі головним і єдиним варіантом прийому «Укрпоштою» коштів з Єпідтримки.

https://peredplata.ukrposhta.ua

Листоноші, відділення та поштові термінали на місцях можуть і надалі приймати платежі в рахунок власних коштів украінців, але не працюватимуть із «тисячею» за вакцинацію.
Тому редакції національних і місцевих видань мають агітувати передплачувати свої ЗМІ через сайт «Укрпошти», де викладено всі каталоги.

Очевидно, що тиражі газетам і журналам нарощувати непросто, але з‘являється фінансовий ресурс, за який варто позмагатися. До всього, в умовах, коли держава обмежує варіанти придбання товарів і послуг за Єпідтримку - розваги, книги, фітнес чи подорожі - для українців поважного віку передплата на газети може виступати пріоритетом.

Нагадаю, що Національна спілка журналістів України (НСЖУ) спільно із Українською асоціацією медіа бізнесу та Асоціацією незалежних регіональних видавців та разом із керівництвом «Укрпошти» лобіювала включення до Єпідтримки передплати на друковані ЗМІ від листопада минулого року.
З огляду на запити колег, НСЖУ готує інформаційні матеріали щодо дії програми Єпідтримка аби полегшити редакціям проведення власних Єпередплатних кампаній.
С.Томіленко.


Немає коментарів: