вівторок, 9 листопада 2021 р.

Начальник ГУР МО України: Інтеграція України з НАТО є незворотною і може відбутися дуже стрімко«Під впливом перманентної агресії РФ проти всієї Східної Європи в НАТО реалістично оцінюють важливе значення нашої держави для континентальної європейської системи колективної безпеки», – про це повідомив начальник ГУР МО України, бригадний генерал Кирило Буданов у коментарі Голові Українського центру безпеки та співпраці Сергію Кузану. Повідомляє ГУР.

Очільник воєнної розвідки України також зазначив, що події в контексті євроатлантичних прагнень української держави й суспільства можуть розвиватися досить стрімко та неочікувано. Цьому сприяє напружена ситуація у відносинах Росії з країнами Європейського Союзу та США, а також енергетична криза на європейському континенті, спровокована «газовим» шантажем режиму Путіна.

«Впродовж тривалого часу головними аргументами зволікання чи відмови в інтеграції України з НАТО була відсутність модернізації ЗСУ, майже непомітні структурні реформи та мінлива політична ситуація в нашій країні. Але тепер все сильно змінилося. Наша армія займає високі позиції в міжнародних рейтингах. І геополітичний порядок денний такий, що Україна може виявитися бажаним гостем навіть із низкою своїх невирішених питань, особливо територіального характеру», – підкреслив начальник ГУР МО України.

Кирило Буданов переконаний, що сьогодні більше значення має своєчасне та консолідоване реагування країн демократії на складні виклики, аніж дотримання статутних положень, сформульованих ще в минулому столітті. «І таке консолідоване реагування на постійну «російську проблему» нині багатьма високопосадовцями Альянсу навряд чи уявляється без України. Нам залишається бути послідовними та наполегливими в своїх намірах. Політичне рішення – за Альянсом», – додав він.
armyinform.com.ua


Немає коментарів: