суботу, 23 жовтня 2021 р.

Міський голова попередив про початок суворого карантину
Друзі, 26 жовтня Миколаїв переходить до червоної зони🛑


Це означає, що з вівторка працювати зможуть лише ті колективи, в яких 100% працівників мають зелений COVID-сертифікат (тобто два щеплення). Це ж правило стосується і відвідувачів закладів.


Маю сказати, що ситуація з вакцинацією у Миколаєві досить непогана. Ми є третім містом (після Києва та Полтави) за кількістю зелених паспортів.


📍 На сьогодні щеплення отримали вже 207 763 жителі міста:
114 531 (29,5 %) осіб щеплені першою дозою

93 142 (24%) мають зелений сертифікат
За останню добу у місті вакцинували рекордну кількість осіб – 4 418.
👉Нагадую, у Миколаєві розгорнуто 14 пунктів вакцинації на базі сімейних амбулаторій та 5 Центрів масової вакцинації. Працюють 13 мобільних бригад, які виїжджають вакцинувати організовані колективи працівників.
Завтра ми відкриваємо додатковий пункт масової вакцинації у кінотеатрі Multiplex, що в City Centre. Також ведемо переговори з Укрзалізницею, щоб облаштувати пункт вакцинації на території залізничного вокзалу.
Наразі хворих на коронавірус приймають міські лікарні № 1, 3 та 5.Нещодавно маленьких пацієнтів із коронавірусом почала приймати наша Міська дитяча лікарня № 2. На сьогодні там перебуває 6 дітей із підтвердженим діагнозом та 13 із підозрою. Всього під ковід у цій дитячій лікарні розгорнуто 60 ліжок.Друзі, бережіть себе! І вакцинуйтесь 💉
О.Сенкевич.


Немає коментарів: