неділя, 28 березня 2021 р.

Викладачів і тренерів дитячих гуртків запрошують покращити свої знання української мовиЩодня хтось із батьків шукає для своєї дитини гурток чи секцію, де б викладали українською мовою. Проте у великих містах із цим є труднощі. Ініціатива “Навчай українською” хоче допомогти вирішити цю проблему і запускає другий челендж “Навчай українською” для викладачів і тренерів дитячих гуртків та секцій.
Челендж «Навчай українською» стартує 7 квітня 2021 року і триватиме 21 день.
Під час цього безкоштовного онлайн-курсу учасники отримають навчальні матеріали та завдання, візьмуть участь у практикумах та вебінарах зі спеціалістами, які допоможуть отримати необхідні знання та навички для того, щоб викладати заняття українською мовою. Особливу увагу звернуть на спорт та хореографію.

Що отримають учасники челенджу?

21 день підтримки учасників, які планують перейти на українську мову викладання;
сертифікат по закінченню навчання;
безкоштовна реклама гуртка на сторінці ініціативи “Навчай українською” та в тематичних групах для своєї цільової авдиторії.

Як взяти участь?


Зареєструватись можна до 6 квітня тут.
Зафіксувати у Google календарі!

Ініціатива “Навчай українською” – це небайдужі громадяни, представники різних громадських організацій, батьки, волонтери, які об’єднались навколо ідеї популяризації української мови в освіті. У листопаді 2020 року провели перший челендж, в результаті якого біля пів сотні гуртків перейшло на українську мову навчання.


Немає коментарів: