пʼятниця, 6 листопада 2020 р.

Увага! Стартував запис на безкоштовні курси української онлайнПлатформа Є-мова відкриває запис на новий курс з української мови. Він має назву «22 уроки до мовної впевненості» (В1). Курс допоможе всім охочим досягти рубіжного рівня мовних навичок і стати впевненим користувачем мови.

Слухач зможе розширити свій словниковий запас, розглянути багато різних типових побутових ситуацій та стати впевненим мовним користувачем. Навчання стане корисним усім, хто прагне покращити навички розмовної української мови.
На курсі можуть навчатися ті, хто на роботі чи вдома послуговується часто та/або переважно російською мовою, проте прагне удосконалити рівень побутового українського мовлення. Такий онлайновий формат зручний також для українців, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, АР Крим. На курсі можуть навчатися іноземці, які мають базові знання з української.
«22 уроки до мовної впевненості» є логічним продовженням курсу «Українська за 27 уроків» (елементарний рівень – А1-А2). Цей курс став популярним серед українців та іноземців: у перший місяць відкриття курсу навчання пройшли 10 тисяч користувачів.
Реєстрація на курс за посиланням, навчання розпочнеться 9 листопада.


Немає коментарів: