вівторок, 15 вересня 2020 р.

Блогери на ЮУАЕС


Після тривалої перерви, пов’язаної з обмеженнями через поширення коронавірусу, Южно-Український енергокомплекс відновив екскурсії підприємством. 11 вересня завітали перші гості – група блогерів із Києва.

Ініціатором поїздки став відомий український військовий і політичний оглядач Олексій Арестович. Олексій розповів, що побувати на діючій АЕС захотілось після візиту на Чорнобильську станцію: «Адже, як кажуть французи, якщо ти бачив одну картину, то ти не бачив жодної. Щоб зрозуміти атомну станцію, треба порівняти як мінімум дві. Атомні фобії вони не мають під собою жодних підстав, якщо хоча б трохи розібратися». Екскурсанти прослухали лекцію в інформаційному центрі «Імпульс», побували на повномасштабному тренажері й оглядовому майданчику Ташлицької ГАЕС. За словами гостей, найбільше їх вразили саме безпека підприємства і масштабність побаченого.

Якщо ви теж бажаєте потрапити на екскурсію до ВП «Южно-Українська АЕС», нагадуємо, що продовжують діяти певні карантинні обмеження:


приймаються групи не більше 20 осіб;


для всіх відвідувачів носіння масок є обов'язковим;


на вході – перевірка температури і дезінфекція рук.Детальну інформацію щодо екскурсій можна знайти за посиланням: http://excursionsunpp.tilda.ws/

Управління інформації та громадських зв’язків.Немає коментарів: