вівторок, 10 грудня 2019 р.

«ПОГОВОРІМО ПРО ЩАСТЯ У П’ЯТНИЦЮ ТРИНАДЦЯТОГО!»

13 грудня 2019 року о 12:00 в Одеській національній науковій бібліотеці поговорімо про щастя із українською рестораторкою, бізнес-тренером, блогером МАРГАРИТОЮ СІЧКАР.

«Я амбасадор щастя! Моя мрія – створення в Україні Міністерства Щастя», – ділиться задуманим Маргарита Січкар - соціальний іміджмейкер, лауреатка національних конкурсів, володарка численних премій, ведуча в проектах «Шустер LIVE», ICTV, «Історія одного ресторану: Комунальна квартира», УТ-1, City, «Кухня на шпильках», Максі-ТВ, «Сім'я», 1+1.
Авторка книг «Щоденник ресторатора», «Життя без паніки. 25 способів жити з користю для себе», «Щоденник успішної жінки» під час зустрічі презентує нову книгу – «ОСОБИСТА СПРАВА ЩАСЛИВОЇ ЛЮДИНИ».

«Я прокидаюся щасливою вранці, бо попереду мене чекає яскравий і насичений день, у якому є мої улюблені люди і мої улюблені проекти. І я вірю, якщо в мене вийшло все це поєднати і змінити своє життя, то у Вас теж вийде. Я вірю, щоб зробити щасливим когось, слід почати з себе. Ти не можеш зробити когось щасливим, якщо сам нещасний. Почніть із себе!», – радить Маргарита Січкар.


*** «Гендерні Студії» – культурно-просвітницький проект, ініційований Одеською обласною Радою миру за підтримки Одеської національної наукової бібліотеки, який має за мету забезпечити підтримку та реалізацію виконання Україною зобов’язань щодо ключових міжнародних зобов’язань по забезпеченню гендерної рівності шляхом поширення об’єктивної інформації
про ідеї гендерної рівності в суспільстві, подолання стереотипів та протидію фейкам, формувати гендерну свідомість та культуру широких верств суспільства.
 Володимир Геник.
Немає коментарів: